Avto
8016 ogledov

Katastrofalno obnašanje kolesarjev na naših cestah

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 08:49 12.maj 2018.

    Kršitve kolesarjev so obratno sorazmerno z delom redarjev in policije ! Seveda se spomnim bizarnosti policajev ,ki so ustavili kolesarja ,ki je imel vrečko ovito okoli balance ali kolesarke ,ki je telefonirala med vožnjo ! Sedaj je v proceduri tudi ...prikaži veči zakon za 0.0 alkohola na kolesu ? Najprej treznost v glavah nadzornih organov in zakonodajalcev .

  • maresem 09:19 12.maj 2018.

    Skrajni čas, da se pod drobnogled vzame še druge udeležence v prometu.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 09:47 12.maj 2018.

    Končno,da se začne delat red med "kolesarji" in kolesarji v pravem pomenu besede,teh zadnjih je na naših cestah vsega skupaj cca.30%,vse ostalo so prepotentni osebki,ki mislijo,da jim je na kolesu vse dovoljeno in so nedotakljivi.V zanjih treh letih mam kar ...prikaži več nakj slabih izkušenj z nesramnimi in arogantnimi biciklisti,tko,da se mi od teh nihče ne smili,če doživi nezgodo,smilijo se mi tisti,ki so poleg njih udeleženi v nesreči pa ne po svoji krivdi,žal!

  • aleksander46 11:24 12.maj 2018.

    Katastrofa so sploh frajerji s klubov na dirkalnih kolesih. Vožnja vštric, ne šlivijo 5 posto, ne umikajo se, v križišču kar pihnejo mimo!

  • JackD 10:25 12.maj 2018.

    Priznam. Tudi sam dostikrat peljem v rdečo ko sem na kolesu. Ampak vedno se ustavim, trikrat preverim, da je križišče povsem prazno in šele nato prečkam. Preziram iste, ki nonšalantno zapeljejo z nezmanjšano hitrostjo v rdečo luč. Opažam, da so ...prikaži več to dostikrat amaterski športni kolesarji, ki jim dober čas na aplikaciji za merjenje časa pomeni več kot lastna varnost.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.