Slovenija
5530 ogledov

Katera ima več pod palcem – Nataša Pirc Musar ali Marta Kos?

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 15:20 12.julij 2022.

    Kaj predsednik države ima lahko svoje podjetje ali solitniške deleže? Ne vem kako bi sicer ena ali druga preživeli s predsedniško plačo, če že Pahor težko, pa je proti njima pravi skromni fantič.

  • Avatar Leon
    Leon 16:11 12.julij 2022.

    Uboga psihopatkinja nima več kakor 90.000 € kar je premalo za predsedniško palačo ....razen pomoč s košarico .

  • Pierre 16:35 12.julij 2022.

    Pač imajo denar in kaj potem? A so ga ukradle???

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 16:51 12.julij 2022.

    Očitno imajo vsi kandidati več od instagram precednika Pahorja. Barbika večni luzer!

    • Ender3 17:15 12.julij 2022.

      Anion6anion, Borat ima manj, čeprav ima dodatek na ločeno življenje. 😉

  • Janez 08:25 13.julij 2022.

    V Sloveniji je 200,000 ljudi pod pragom revščine. Med njimi so tudi otroci in v veliki meri ženske. Zanima me kako bosta obe bogatašinji Musar Pirc in Kos poskrbeli, da bo v Slo manj revežev??Jaz jih samo zato, da ne ...prikaži več bo JJ človek zmagal ne mislim voliti.

  • bljitva 17:29 12.julij 2022.

    ena večja hohštaplerka in grebatorka k druga...nagreble so si dost, zdej bi pa še na naš račut rade žrle, pile in se fino imele...

    • Ender3 20:57 12.julij 2022.

      bljitva na tvoj račun lahko dobijo zgolj forumsko zelenjavo, ki jo pastir skrbno zaliva.

  • eminenca 16:45 12.julij 2022.

    vsebina je tako brezvezna in glupa , da škoda prostora ... neka selekcija na neki ravni, se pravi premožen človek je pa tudi v nekem smislu ne kaandira oz. nek res človek , ki bi bil lahko nek "oče" ali ...prikaži veči voditelj tega ljudstva, ampak to so same neke brezvezne izmišljotine, tega pri nas ni, oz. je, ... ampak kdo mu bo dovolil, da pridezraven ... to so same igre ... in mi smo papki, lulčki ... čisti blef, vprašajte soroša, ki je že uršo financiral

    • Ender3 17:20 12.julij 2022.

      eminenca celo všečkal bi komentar, če ga ne bi kvaril zadnji stavek. Kaj mešaš Soroša v vsako zgodbo.? Urška ni, zaradi njega nič slabša in nič boljša.

  • Plavi-mil 14:53 12.julij 2022.

    Ena večja kapitalistka od druge, v Sloveniji bi pa komunistični cuzializem rade uvedle.

    • Ender3 17:34 12.julij 2022.

      Plavi_mil hočeš mešati jabolka in hruške pa ne veš zakaj, bi se odločil in druge kritiziral. Odločitev vam vedno pride od zgoraj in nimate pravice trditi po svoje.

  • bi_ba 16:07 12.julij 2022.

    Nič od tega ne drži in tudi noben od kandidatov ni primeren za predsednika. Ljudmila bi bila najboljša, samo ne kandidira.

    • Ender3 17:36 12.julij 2022.

      bi_bi ti bi dal tršico za predsednico, saj se hecaš.😌

  • leonardo 15:13 12.julij 2022.

    No, ne moreš pričakovati, da bo predsednik-a ravno revež, obubožanec. Musarjeva, se mi zdi, da je primerna kandidatka predvsem zaradi poštenosti. Za g. Kos pa se ob tem odkritju ne bi odločil. Ne recite, da sem ji fovš. Toliko je ...prikaži veče priznala, ne ve pa se koliko je še skritega.

    • Ender3 17:45 12.julij 2022.

      leonardo z vsem spoštovanjem, ampak pravnica/odvetnica Musarjeva glede na svoje stranke ni vedno v rangu zagovornikov poštenja. Njeni posli niso vedno pod očesom javnosti, kot so v primeru službovanja Kosove. Brat ji je v očeh nekaterih bolj v škodo, kot korist.

    • leonardo 07:50 13.julij 2022.

      Ender, pravzaprav jo ne poznam in težko sodim ampak, nekaj te bom vprašal? Kateri pravnik pa ni vsaj malo pokvarjen.? Ne, ne zagovarjam jo v tej smeri ampak prepričan sem, da Slovenci zaenkrat še ne razmišljamo kot Amerikanci, ki mislijo, ...prikaži več, da mora biti predsednik milijonar. Zato mislim, da Kosova nima možnosti.

  • eminenca 16:08 12.julij 2022.

    kakšen deplasiran podatek, , jest ne vem ... predlagam, da berete moje komentarje, lahko vam sestavim kakšen članek, ampak tole je je pa hekam zelo neukusno in sploh nima veze s temo ,,, premoženje kandidatk, kaj ima to sploph veze ...prikaži več , koga to a sploh zanima, oz. da vprašam vaš portam, ali se je kdo zanimal za ta podatek oz. kdo se je sploh zanimal za ta podatek

    • Ender3 17:51 12.julij 2022.

      eminenca res je, to je medijski spin, ki ne bo nikomur koristil.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.