Avto /avto/mehanik-leta
44472 ogledov

Kateri avti prej rjavijo kot drugi?

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • McClain 09:12 25.november 2018.

    verjetn ja. Audiji in VW so po 10 letih ORNG zrustani, bolj kot marsikateri manj ugleden avto. Da o škodah ne govorimo, Jetijim popravljajko vrata kot smo vcasih stoenke. Zrustajo v dveh letih, vse lepo po starem.

  • evelux 11:06 25.november 2018.

    Kar precej vozil sem menjal ampak najbolj rjaveli so mi nemški avtomobili stvarno so to ena jajca od jajc

  • robih 18:45 25.november 2018.

    Moj Peugeot Partner Teepe je začel rjaveti v sedmem letu in sicer vsa vrata na spodnjem robu. 10 letna garancija ne velja, ker nisem vmes naročal karoserijskih pregledov na uradnem servisu (55€ na pregled), kljub temu, da sem vse redne ...prikaži več servise opravil na istem pooblaščenem servisu (Avtotehna VIS).

  • leonardo 08:53 26.november 2018.

    Oh in sploh. Reklama, reklama in še enkrat reklama. Nič ne verjamem. Jaz imam Citroena že 14 let, pa niti sledu od rje.

  • Brane Ogrinc 01:17 26.november 2018.

    Nekatiri modeli so zunaj šele cca dve leti vi pa o rjavenju .

  • mph 11:13 26.november 2018.

    Ceed, 11 let star, nikjer rje vidne na karoseriji, ... res pa ne mislim lazit pod avto.

  • malinuc 21:52 27.november 2018.

    Zadnji modeli passata in multivana po podvozju so obupni, vsaj za slovenski trg. Rja prisotna že od 5000 prevoženih kilometrov in pol leta starosti naprej, za razliko od podobnega vozila proizvedenega za švedski trg, zelo občutna razlika. Če želite lahko ...prikaži več posredujem slike in odgovore s strani pooblaščenega zastopnika znamke

  • mb 08:24 26.november 2018.

    ne vem če to ravno drži kar tu piše . verjetno spet plačan članek imamo 2 kia ceed modela en 10 let en 7 let. niti pikice rje.

  • Dejan Orovič 09:12 26.november 2018.

    Plačana reklama Porsche Slovenija, največjega izvoznika novih vozil. Njihovi izdelki pa res najbolj rjavijo: VW passati, tourani, vse kar ima okrog 8-10 let ali več je rjavo. Zadnje haube, pragi in blatniki. Passat predzadnje serije, robovi vrat in prtljažnih vrat.

  • Laznivi 14:33 25.november 2018.

    Vecjega rjavecega sranja kot ga je bila sposobna sproducirat titova yugoslavija v kragujevcu z polproizvodo na 4 kolesih svet se ni videl.

    • Avatar Mark035
      Mark035 21:42 25.november 2018.

      "Titova jugoslavija" bila sposobna na svet spraviti tebe, oziroma tvoje starše, ki so na svet spravili tebe.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.