Slovenija
1106 ogledov

Kdo bo plačal kazni, ki so prispele iz Hrvaške?

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar olor
    olor 20:26 01.februar 2018.

    Ma ko hebe hrvate, s plenkovićem na čelu. Pa koko se lahko ti kockaši sprenevedajo z raznimo izjavami. Na kozlanje mi grejo, res. In zanima me kje sta onadva naša kljukca, ki sta zakuhala to pizderijo.

    • Tupamaros 22:27 01.februar 2018.

      Ena je bila kljukica drugi pa zmedeni kljukec. Tako je to ko se gre kolhoznik državnika.

  • Avatar Leon
    Leon 21:18 01.februar 2018.

    Kazni bodo plačali Slovenci ,ki bodo dopustovali na Hrvaškem ............popraskani avtomobili ,parkirnine in neprijetna srečanja z domačini . Nekateri lastniki nepremičnin okoli Novigrada in Umaga jih že imajo .

    • janez60 21:30 01.februar 2018.

      Kaj pa rinejo v to balkansko državo!

    • Žurnalček 07:34 02.februar 2018.

      Končno bodo začeli hoditi v I in F ! Če paziš je tam še ceneje kot na H !

  • Avatar darklord
    darklord 07:27 02.februar 2018.

    se zelo bojim, da bomo placali davkoplacevalci Slovenije (rezultat sposobnosti nase politike)

  • Tupamaros 22:22 01.februar 2018.

    Mi, davkoplačevalci, ker država ne pozna in ne zna obraniti svoje suverenosti.

  • Lavdan 22:32 01.februar 2018.

    Naj Radin raje pove koliko je ujel, ali samo hodi zajebavat hrvaške policaje. Tudi od Hrvatov samo eden hodi na našo stran, ostali pametno lovijo tam kjer je sigurno.

  • stary1 08:04 02.februar 2018.

    kolikor vem je danes zjutraj kazen že plačal Vili

  • mirror 23:41 01.februar 2018.

    Erjavec, Pahor in Cerar naj plačujejo te kazni.

  • stary1 09:26 02.februar 2018.

    Primerjava plače zdravnik in učitelj Učitelj lejko ima nasproti zdravniki plačo na nivoju tajnice Sem pozna enega učitelja , v osnovni šoli je naredil samo 7 razredi,, pa je osmi razred naredil preko posebne osnovne šole, potem pa se je ...prikaži veče je se je lejko vpisal na učitelišče in je učil slovenščino celi ljubi cajt do penzije,, pa še pomočnik ravnatelice je bil , pa od 16 let starosti je bil v partiji in še gnes je živ parazit frdamani,, Ma zelo veliko penzijo - kje je tu pravica Odgovori

  • Žurnalček 07:31 02.februar 2018.

    Mislim , da je vsakem bedaku jasno , da se te kazni sploh pa država NE SME plačati . S plačilom od strani države , sama država arbitražo ne prizna več , kar bi nosilo v nadaljevanju nepredvidene posledice. RH ...prikaži večH je treba tožiti zaradi nezakonitih in lažnih kazni pred sodiščem EU-ja . Tam naj dokažejo z mednarodno veljavnim dokumentom , da je ta del , na katerega se nanašajo kazni njihov !

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 22:15 01.februar 2018.

    Tile ljudje so za bruhat.Slovenija mora na EU pritiskat da se uveljavi zakon.Z Hrvati to nebo mogoče niti v 100 letih.Škoda da nimamo za soseda Srbijo ali Bosno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.