Slovenija
10411 ogledov

"Kdo ima prednost? Tujci ali trpeči prebivalci Slovenije?"

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 14:54 09.avgust 2023.

    Ja valda da tujci (sarkazem) ! - Njim je treba delati tako, da jim prikežamo NAŠO državo njim prijazno.. - Tako kot v OŠ morajo vsi Neslovenci narediti 1-2-3 razred, brez znanja Slovenščine, da jim prikažemo prijazno državo: Pol pa ...prikaži veča serejo s tujščino po UE in uradnih postopkih.

    • blayo 16:49 09.avgust 2023.

      Spet te nekaj mede. A bo kolega?

    • kapibara1 20:14 09.avgust 2023.

      blayo NE blejei.. !! Za začetek o tem povprašaj vsaj samo OŠ Šmarje Sap.. razredne učiteljice.. da o vrstnem redu spreejema otrok v vrtec ti NE omenjam, ker boš tudi pri tem blejal.. Skupine so do 25 otrok... ko poveka ...prikaži veča ukrainski- ne ćivilski, jih je komot po 27 v skupini..

    • blayo 22:13 09.avgust 2023.

      Kakšen problem imaš? Razloži mi, kaj te pravzaprav v resnici matra? Ker tole kar si opisal ni p od problema.

  • alen009 15:05 09.avgust 2023.

    Seveda se ve, da vsak, ki ne sprejme naše kulture, izobraževanja, sploh pa jezika....naj se odpravi nazaj od koder je prišel.

    • blayo 16:50 09.avgust 2023.

      Ne vem kje si to prebral?

    • Avatar MuškaKokoš
      MuškaKokoš 21:40 09.avgust 2023.

      blayo,obstajajo tudi nenapisana pravila ,tako kot greš v drugo državo se držiš njihovih pravil in spoštuješ,tako treba tudi nas,samo taki kot ti, ki sebe ne marate pa delate sramoto Sloveniji

    • blayo 22:21 09.avgust 2023.

      Ja, ampak pri nas napisana pravila (žal) prevladajo nenapisana. Če nekdo pride k nam in se ne drži pravil, to ne pomeni, da lahko kar naenkrat ti kršiš napisana in ga sam kaznuješ po nenapisanih. Žal imamo ustavo in zakone ...prikaži več in po tem se ravnamo. Če želiš spremembe imaš pa zakonske vzvode, ki ti omogočajo, da do njih tudi pride.

    • blayo 22:24 09.avgust 2023.

      Ne razumem tvojih podtikanj, češ da sebe ne maram. Ti očitno ne maraš Slovencev niti Slovenije, ker ti ni mar za njena napisana pravila.

    • alen009 09:37 16.avgust 2023.

      blayo, le čemu imaš samo negativne predznake? Kaj ti ni jasno???? Kamorkoli pridem/š/mo se moramo prilagoditi njihovemu vzorcu, načinu, navadam življenja. Le zakaj bi bila Slovenija izjema???? Kaj tukaj ni jasno????

    • blayo 16:55 16.avgust 2023.

      Naš vzorec je naša ustava ne pa neka nenapisana navijaška pravila.

    • alen009 08:28 17.avgust 2023.

      Blayo, seveda ne gre dvomiti v tvoj prav, vedno in samo tvoje obvelja. Ni kaj, kapo dol majstor, samo tako dalje.

    • Avatar MuškaKokoš
      MuškaKokoš 09:11 17.avgust 2023.

      alen009,nekje mora imeti prav,če mu že žena ne da,čo jo ima ha ha ha

    • blayo 10:31 17.avgust 2023.

      Brez veze da tukaj pretepate slamnatega moža pod krinko anonimnih vzdevkov. Vzemite zadeve v svoje roke ane, samo da vam ne bo potem žal 😂😂😂

    • Avatar MuškaKokoš
      MuškaKokoš 11:59 17.avgust 2023.

      sebe imaš za nekaj več,a tebi je tako ime ha ha ha,keri gumpec si pa ti blayo.

    • blayo 14:17 17.avgust 2023.

      Zakaj bi se imel za nekaj več? Ravno obratno, vidva se imata za nekaj več, vidva bi se rada rešila prišlekov in jim zapovedovala neka svoja pravila.

    • alen009 07:50 18.avgust 2023.

      Blayo, osredotoči se na smao eno postavljeno vprašanje pred nekaj dnevi in prosim odgovori. Bo šlo?

    • blayo 10:42 18.avgust 2023.

      A tista v stilu "Zakaj se oni pri nas ne obnaša jo tako kot jaz hočem, če se moram pa jaz pri njih tako kot oni hočejo?"? Taka vprašanja zastavljajo 5-letni otroci. Njim bi odgovoril, tebi ne bom, ker si star že šest.

    • alen009 12:25 18.avgust 2023.

      Blayo, sem si mislil, da ne bo potegnilo. In prav sem imel.

  • Toma 14:17 09.avgust 2023.

    Združit oba problema: kdor hoče ostati gre na poplavljena območja pol pa se bo naprej odločalo, če že mora biti po levaški politiki!

    • blayo 16:52 09.avgust 2023.

      Ja? No zdaj pa te svoje blodnje uskladi s slovensko ustavo in jih uzakoni.

    • Toma 21:46 09.avgust 2023.

      Blayo? Oprosti, sprva sem prebral blato!

    • blayo 22:25 09.avgust 2023.

      Ja, bo treba k okulistu, ali imaš pa disleksijo...

  • Vili Brus 15:28 09.avgust 2023.

    Predvsem je potrebno upravnim delvcem onemogočiti do nadaljnega izdajanje kakršnihkoli soglasij za postavljanje hiš ipd dokler dejansko stroka opredeli kje se bo sploh lahko gradilo. Na istih mestih kjer so že stale hiše ki pa jih je sedaj odneslo , ...prikaži večslo , sigurno ne več. No moramo pa imeti prizadeti absolutno prednost pri izdaji osebnih dokumentov ipd , katere so najbrž tudi izgubili v času povodnji

  • janezkos.belo 06:52 10.avgust 2023.

    Na UE so zaposleni večinoma po partijsko/strankarski liniji vez in poznanstev in kot taki ne zmorejo in jim ni treba delat.

  • Naklonsky 15:10 09.avgust 2023.

    Neumno, res neumno razmišljanje!

  • Avatar Antikrist3
    Antikrist3 21:35 09.avgust 2023.

    Že samo ime predsednika sindikata me močno moti! (Frančišek???) WTF??? A so ga starši nakavsali v župnišči ali kaj? Ma ne me jebat, hehehe.

    • pravičnik77 02:44 10.avgust 2023.

      očitno ti je lepše ime Abdullah priimek pa Krasniqiui... pač lej, tud kak Muhhammad bo prej ali slej podpisan v tvoji osebni izkaznici, če bo šlo tako naprej

    • Avatar Antikrist3
      Antikrist3 08:40 10.avgust 2023.

      Krasniqi se mi itak ne dopade, ker se je tako pisal biološki oče od fašista Janše.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.