Avto /avto/kombinirana
72248 ogledov

Kdo je kriv? Voznik tovornjaka ali avtomobila?

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar jate
    jate 07:58 11.december 2021.

    pa logično,da je kriv avto,ne tovornjak.....saj je avto rinil na njegov pas ,tovornjak je bil na svojem "ozemlju"

  • Avatar Leon
    Leon 07:57 11.december 2021.

    Sistem zadrge deluje samo v civilizirani družbi .

    • Toma 08:54 11.december 2021.

      Sem hitrostno bolj divji voznik, vendar spoštujem pravila in vedno delujem po načelu zadrge.

    • rd2dmk2 09:26 11.december 2021.

      znak zadrge deluje samo po predhodno postavljenem znaku... kot so pa mene učili je pa vsako "spreminjanje" voznega pasune prednostna dejavnost na cesti. a boste zdej že pri vključevanju na cesto imel avtomatsko prednost ? sam zato ker se ne ljubi vam čakat.

    • Dusan12 15:53 11.december 2021.

      Prepričan sem, da je v srebrnem Porscheju sedel ugrabljeni Marko Bandeli, ta kravatar kamnolomski vedno prehiteva po levi, trdi raziskovalni novinar Cirman

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 08:18 11.december 2021.

    od vedno je ta ki iz desne prihaja in se vključuje v levo kriv,tudi počakat mora ne krneki na silo

  • miro8 09:48 11.december 2021.

    Kriv je voznik osebnega avta. Zlahka bi malo pospešil in se tik za spredaj vozečim avtom zapeljal pred tovornjak. Ne povedo ali je bil pijan, drogiran ali pa samo tako zelo blond. Predvsem pa tovornjak, ki ima cca. 30 ton, ...prikaži več ne more zavreti v parih metrih.

  • Skias 11:13 11.december 2021.

    Seveda je kriv voznik/ica avta saj je bil tovornjak že skoraj pred avtom. Kar se pa tiče kakih svetlobnih znakov za zavijanje pa je to veliki večini šoferjem španska vas. Zadrga ha ha ha videl velikokrat kako je bil za ...prikaži več avtom, ki se je vključeval desno v zadrgo potem pa po desni šel prehiteva ta pa pomožnosti še kak avto in izsilo prednost kao zadrga. Tako, da ne filozofirat o zadrgi, ko je ogromno ljudi, ki si vozniškega zaradi njihovega ega in arogance ne zaslužijo.

  • Joseph_Sims 10:28 12.december 2021.

    Google je vsak teden plačal spletno delo od doma od 6000 do 10000 evrov. Od Googla sem prejel prvi mesec 27416 evrov plače. V prostem času delam 3 ure na dan. pojdite na to stran za več podrobnosti............ >>>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Avatar Sandarinna
    Sandarinna 00:33 12.december 2021.

    Dobrodošli v najboljšem intimnem klubu - - Se︆︆ns︆︆to︆︆s︆︆.︆︆C︆︆o︆︆m

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.