Slovenija
30 ogledov

Kdo se boji vegetarijancev?

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • cvetača 11:04 09.september 2011.

    Sem šla do pediatrinje po potrdilo o vegetarijanski dieti, ga prinesla v šolo in je naenkrat vse urejeno. Seveda, zdaj več nismo vegetarijanci-čudaki, ampak imamo vegetarijansko dieto, to pa ni kar tako zlahka za jemat. Za crknit kakšne postopke je ...prikaži več treba ubirat za železno zaveso!

  • cvetača 10:07 08.september 2011.

    Ravnokar sem vpisala otroka v osnovno šolo, v kateri so mi spomladi zagotovili, da bodo nudili vegetarijanske obroke, sedaj, ko se je začel pouk, so pa na meniju takoj hrenovke in šunka, skratka katastrofa! Da o tem, kako slovenska medicinska ...prikaži več "stroka" upošteva raje 50 let zastarele smernice kot pa najnovejša znanstvena priporočila ne izgubljam besed! V nekaterih skandinavskih mestih, kjer je veliko muslimanov je npr. čisto normalno, da v šolah in vrtcih ne kuhajo svinjine; in ja to je pravica manjšine, (pa kaj?) ki je mimogrede zagotovljena v ustavi! Očitno bo morala država spet najprej izgubiti kako tožbo, preden se bo odločila za civilizacijske spremembe...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.