Svet
17763 ogledov

Kdo vas lahko nažene s plaže in kdaj?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Zvone Orson 15:47 14.julij 2017.

    Po vse tem kako se hrvati obnašajo do nas, lahko rečem , da samo še izdajalci slovenskega naroda hodijo k njim na dopust.

  • Avatar Džoser
    Džoser 14:46 14.julij 2017.

    Kako smo nekateri izvzeti.Jaz že več kot petnajst let sploh ne grem na Hrvaško ampak raje tja kjer je ceneje in so bolj ljubeznivi in ustrežljivi!Od mene "Ustaše" ne dobijo niti centa kaj šele euro. Z letalom v Tunis in ...prikaži več nazaj, all inclusiv za dva tedna je ceneje kot pri ustaših z avtom deset dni.

  • Hi5 12:00 15.julij 2017.

    Hrvaška je ena od najbolj dolgočasnih turističnih destinacij, ki je poleg tega napumpana s ceno, v zameno dobiš pa plastične stole in mize na terasah hotelov Jadran z 2* in plastične ležalnike na plažah, kjer se polomiš da prideš sploh ...prikaži več do vode. Dejstvo je, da jim bo šlo še kakšnih 5 let, potem pa ko se turisti obrnejo in ko bodo vsi spoznali kako veliko denarja so porabili za podpovprečno izkušnjo in ponudbo, bo pravljice konec.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:54 14.julij 2017.

    1999.leta sem bil zadnjič pri ustašotih in upam,da mi ne bo treba nikdar več.Vse kar znajo je prodaja sonca.zraka in slane scavnice.To ni zame in mojo familjo.

  • sarakaja1 11:20 22.julij 2017.

    tudi jaz s svojo družino ne hodim že 7 let na Hrvaško,vsako leto ista pesem-laž o daljavi do plaže...apartma za 4-člansko družino plačaš 60e in več na dan,dobiš tisto socialno opremo iz 80-tih...,zasoljene cene,odnos pa da ne govorim,katastrofa...,če mi ne ...prikaži več bo res "mus",se nikoli več ne vrnem ...vse okoli njih,kdor še ni bil dlje od hrvaške,sploh ne ve,kako je drugje lepo in ugodno!dejansko dobiš več,kot plačaš,oz v mejah pričakovanja.resnično smo bili iz leta v leto bolj razočarani.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.