Šport /sport/nogomet
10280 ogledov

Kek postavil zanimiv pogoj

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 13:29 22.november 2018.

    Pravilno, tekme naj se igrajo tam, kjer so gledalci.

  • marko345 16:34 22.november 2018.

    Ta pogoj Keka je popolnoma nesprejemljiv. Po tem, če bi bil novi selektor npr. iz Trbovelj, bi tudi morali 1/2 tekem igrati v Trbovljah. O tem pač selektor ne more odločati. Pa saj so še stadioni in gledalci v Celju, ...prikaži več Kopru, Novem mestu itd. Že na začetku traparija, slabo nam kaže.

  • mari87 17:01 22.november 2018.

    Naredil bom 86 evrov na uro od doma. Bil sem šokiran, ko je moj sosed rekel, da je povprecje 95 dolarjev, vendar vidim, kako to pocne zdaj. Zdaj imam toliko svobode, ko sem sam šef. obiščite tukaj=====>>>> www.WebJob33.Com

  • Žurnalček 11:51 23.november 2018.

    So tekme nižje gledanosti in so tekme večje gledanosti . Ker nogomet živi od denarja , bi moralo biti edino merilo , pričakovano število gledalcev. Če tekma ni zanimiva , da se napolnijo Stožice , je prav , da se ...prikaži več odigra tam , kjer pričakujejo poln njihov stadion . 5000gledalcev , zakaj ne bi bila v Celju al pa 2000 v Trbovljah .

  • Spark 12:04 22.november 2018.

    [ Kek postavil zanimiv pogoj ... igranje tekem v Mariboru ] Če to drži, je postavljen pogoj ko se ti dokončno priskuti slovenski nogomet.

  • jan75 14:22 22.november 2018.

    Mislim,da so igralci postavili pogoj,da hočejo igrati tam kjer so gledalci.To pa je lahko samo Maribor ali v skrajnem primeru M.Sobota

    • zipo 19:43 22.november 2018.

      ker pojma nimaš, bi blo bolje, da si tiho

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.