Magazin /magazin/vip
60 ogledov

Kempinski: "Komunikacija v slovenščini je vedno možna"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izRODEk 08:24 17.julij 2012.

    Lažnjivci blesavi... po hotelu mrgoli tujih zaposlenih, včasih so po kuhinji bili sami romuni in kakšen hrvat, slovenca razen koga v kravati nisi videl delat. Ta hotel je center za sužnje, te barabine je potrebno nagnat, niso vredni, da kradejo ...prikaži več po naši deželi, lopovi eni!!!

  • Neja35 10:17 17.julij 2012.

    Ajoj ke sramota pa še se upajo objavit, da v hotelu ki je v SLOVENIJI samo 75% govori slovensko? Torej to pomeni, da namesto da zaposlijo SLOVENCE, ki govorijo tuje jezike zaposlujejo tujce???!!!Bravo bravo lepa reklama!!! SRAMOTA

  • Žurnalček 14:29 04.april 2016.

    Če bodo kaznovali Planico zaradi nerabe Slovenščine , naj prej usekajo in to do daske tale in podobne hotele !

  • 1111 08:56 17.julij 2012.

    ...lažnjivi kempinski kljukci !!!!! ...delal sem kot zunanji sodelavec, pa sem se mogu v angleščini pogovarjat, ker me ni nobeden razumel v slovenščini...barabe!!!

  • smito23 09:27 17.julij 2012.

    Isto se obeta Terrmam v Rimskih Toplicah. Tudi te bodo v kratkem prodali tujcu, ki bo ravnal isto ali še slabše...adijo slovenske službe in dobiček... oba hotela so pa izgradili na račun davkoplačevalcev...

  • dd 09:54 17.julij 2012.

    Na žalost tudi njihova spletna stran nima besedice Slovenščine. Za obletnico se bomo zato, zaradi protesta, zabavali drugje!! Ker smo ponosni Slovenci!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.