Magazin /magazin/vip
120855 ogledov

Znana Slovenka prodaja tisto, kar so ji ljudje ob ujmi zamerili

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 12:31 08.avgust 2023.

    Slovenci med seboj postajamo vedno bolj sovražni in destruktivni..Solidarnost in strpnost sta samo fikcija..

    • zdrej 10:47 09.avgust 2023.

      Ne, solidarnost in strpnost ostajata v ozadju. Preglasijo jih glasni posamezniki, politiki in idioti, ki mislijo, da strankarstvo nad vsem. Namesto, da bi se podprlo dobre ideje, se jih namerno zavrača in dela vse, samo da ne bodo oni. Mislim, ...prikaži več da bi politiki morali iti čez tako obnašanje. Potrebno pa bi bilo seveda podobno razmišljati na lokalni ravni. Ker skupaj zmoremo več. Dobro je pa ponavadi dobro za vse. Samo eni še tega ne razumejo.

    • zdrej 11:41 09.avgust 2023.

      Kaj me v končni fazi briga, če ona prodaja superge. Imamo trenutno veliko drugih problemov.

  • papak 00:18 09.avgust 2023.

    V Sloveniji bit influencer je kot da bi si streljal v koleno. Ne gre. Preveč sovražen narod. Drugače pa bolje da bi sama vzela denar od licitacije in ga direktno neki družini dala. Rdečemu križu jaz ne zaupam, sem slišal že razne štorije.

  • Majazmaja 17:34 08.avgust 2023.

    Pa v čem je fora teh superg?! Je to sama spropagirala? Gre za žensko, ki ji je v življenju očitno blazno dolgčas, išče pozornost, obenem pa bi rada dokazala bivšim sošolcem, do katerih se je obnašala kot do ničvrednega gn0ja ...prikaži več in so jo vsi, tako v OŠ kot v gimnaziji izločili, da je super duper uspešna. Je res, če se mora tako dokazovati preko lansiranja vsake minute zasebnega življenja? Mislim, da rabi pomoč. Je pa res, da psihologov, izurjenih za svetovanja, primanjkuje.

    • papak 00:20 09.avgust 2023.

      Najbrž si ti ena od teh bivših sošolk? (:

  • lojs 10:22 08.avgust 2023.

    vsak lahko prodaja kar hoče ... in prodajalo se bo še več, zaradi poplav pa sploh še več ... do vratu smo v dreku, žal

  • jan631 12:05 08.avgust 2023.

    Pa kaj ta lenoba ne more brez javne pozornosti? Ima kompleks manj vrednosti, ker je 12 let starejša od deda?

    • PPiikkaa 07:42 09.avgust 2023.

      Spoštovani jan631, sramujte svojega primitivnega komentarja, zazrite se vase in o sebi kaj napišite, mogoče o svoji lenobi in še drugih naglavnih grehih, ki jih gotovo imate? Hajdi Korošec ima podjetje, v katerem dela in verjemite, imeti podjetje v Sloveniji ni mačji kašelj.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 21:19 08.avgust 2023.

    Od znane Slovenke mi je na tej fotki znana edino ritka od Hajdi Korošec.

  • bi_ba 10:01 09.avgust 2023.

    Zakaj tako hlepi po pozornosti? Napačno pot je ubrala, vedno več ljudem bo (je) zoprna.

  • Facja 16:14 08.avgust 2023.

    Kwa je to zaena fuka? Se mi ne da brati butastega članka?

  • ana77 06:42 09.avgust 2023.

    Saj si ni već podobna bolano.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.