Magazin /magazin/vip
19950 ogledov

Ta svetlolaska direktorju RTVS povzroča sive lase

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • gregor96 10:41 04.junij 2020.

    predlagam, da se protestno sleče pred stavbo RTVja

    • Avatar Sandi Fras
      Sandi Fras 15:34 04.junij 2020.

      Prosim da takšen komentar obdržite za sebe. Da ne vidim več takšnih besed o moji Vanjici.

    • fiston 15:37 04.junij 2020.

      V Gartnerjev bordel naj gre. A.H.F. je tudi šla, samo slečt se pa ni hotela. Vsaj ne za širšo publiko. Mogoče se je pred Gartnerjev, ko mu je celo oddajo ponavljala, da je bog seksa. Sicer ne vem, naj gre ...prikaži več potem na Planet, tam bi jo morali vzeti, razen če ni s Kuljajko skregana.

    • Avatar Sandi Fras
      Sandi Fras 15:48 04.junij 2020.

      Glejte, da se razumemo. Moja Vanjica, se ne rabi slacit nobeni oddaji, se posebej ne v oddaji bordel. Torej, Vanjica, je poštena in pridna punca in ni takšna da bi se slacila, torej, prosim da od nehajte pisat takšne neumnosti.

  • alen41 16:41 04.junij 2020.

    Bravo Vanja, te podpiram sam, kot večina drugih! Čimprej odstranit to vodstvo za katero sploh ne vem zakaj je tam, še več zakaj jo plačujemo, saj razen ponovitve oddaj in predvajanja politike v živo ne nudi nič!!? MI hlapci JIH PA REDIMO

    • Avatar Sandi Fras
      Sandi Fras 16:49 04.junij 2020.

      Bravo, Alen, tako se govori oziroma zelo dober komentar. Namreč, borili se bomo proti RTV Slovenija in jaz vem da so krivični proti Vanjici in njeno glasbo dobesedno zavračajo. Torej, Vanjica, ni sama in borili se bomo skupaj in ni ...prikaži veči vrag da ne zmagamo.

  • Avatar right
    right 13:57 04.junij 2020.

    to mi delaj mala. rdečo bagro je treba deložirati iz RTV

  • fasader56 06:26 05.junij 2020.

    Če se našminkaš in pokažeš pol riti še ne pomeni,da si za na rtv...............

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.