Avto
12859 ogledov

Čipi so pozabljeni, Kia prenovljenega Xceeda ponuja takoj

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 20:08 16.marec 2023.

    tole vas vprašam.. greste k peku po štruc kruha. cena ( sitnica pravi sir oliver ) samo 23.000 če vse plačate, ampak ,č evzamete kredit pr naši pekariji pa je sam 19.999 in plačujte to štruco 5 let. a se ...prikaži več vam tole ne zdi mal-- trapast, glejte če tile smotanci od trgovcev si hočejo svoj zaslužek zagvišat za 5 let je to njihov problem, ne moj. men naj dajo pravo ceno za moj denar, kar je 17000 na tkojšnje plačilo in 19.999 za njihov kredit. ko bodo kaj takega imel pa se lahk oglasijo, do takrat...

  • Toma 05:38 17.marec 2023.

    Lahko si me narišejo!

  • AN27 16:32 16.marec 2023.

    Za razmislit, ker cena je visoka, tehnologija pogona pa je v fazi odhajanja...

    • mph2 18:50 16.marec 2023.

      Cena za tak avto mi izgleda čisto ok, glede na dokazano kvaliteto Kia vozil, sam jih imam zadnjih 16 do 18 let, nikoli nič, ne vem, če sem ves ta čas menjal 2 ali 3 žarnice, vse ostalo samo redni ...prikaži več servisi. v preteklosti pa toliko na pol leta (ne glede ali VW, Citroen, Renault). Kar pa zadeva tehnologijo, naj kar pozabijo, da bodo uspeli vsilit trgu to sr.od elektrike.

    • Avatar jezeran
      jezeran 19:26 16.marec 2023.

      Imel 3, pa tele ta nove takoj rjavijo, po prvi zimi. Ampak ta stara kia, tisto je pa bila stroj, pa nobene pikice celih 8 let

    • mph2 19:32 16.marec 2023.

      hmm, 4 leta stara kia, nimam pripombe, nobenih pikic. Rio sicer tokrat, takrat sem nujno rabil in je bil edino na razpolago, naslednji bom, če bo vse po sreči xceed. :-)

  • rd2dmk2 20:03 16.marec 2023.

    haha, čipi pozabljeni, torej lape, trida, pentoda......vsaj mraz ne bo pozimi, in kar je važno lučke bodo v kabin.. kupim ? NE ! grem po MG-ja

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.