Avto
92 ogledov

Kia optima bo izzvala karavanskega passata in mondea

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Rdečivrag 11:27 19.februar 2016.

    Glede na to, da imajo edini 7-letno garancijo in da so Kio pri nemškem Autobildu proglasili za najbolj kakovostno znamko v letu 2015 na nemškem trgu, se motiš. Jaz bi zgolj rekel RESPECT. Tipi so pač garači in imajo dobre ...prikaži več šefe - beri nemca Petra Schreyerja, ki je znamko privzdignil tako v smislu oblike kot kakovosti, ko k temu dodaš še šefa za razvoj podvozji, ki ga je Kia prevzela BMW, je jasno, kam cilja ta znamka. In ne gre ji slabo, prej nasprotno.

  • draman 10:27 18.februar 2016.

    O tebi vse pove tvoj nickname.

  • puys 12:22 18.februar 2016.

    Ja saj, pobrali so vse atraktivno iz premijskih znamk. Konkurenčni pa bodo s ceno verjetno. S kvaliteto verjetno ne :)

  • draman 07:01 19.februar 2016.

    Ne vem kok so kvalitetni,je pa avto bilt izdal poročilo za 2015,kjer ocenjujejo vsako letovse znamke.KIA na prvem mestu fantje. Nimam osebno nič glede nemških znamk,ma tast zelo slabe izkušnje,zdaj pa vozi Sportage in je vesel kot radio.

  • Rdečivrag 11:32 19.februar 2016.

    V smislu oblike definitivno eden najlepših zadkov, ki se zlahka primerja z vsemi ostalimi v tem razredu. Če bo cena dobra, ne bo nobene zadrege glede prodaje - po ostalih plateh je pa Kia itak že dolgo na nivoju Volkswagna ...prikaži več in ostale kompanije, za katero mi ni jasno, zakaj imajo še vedno tako kratke garancije, kar jim očitajo celo domači nemški mediji.

  • Rdečivrag 11:32 19.februar 2016.

    V smislu oblike definitivno eden najlepših zadkov, ki se zlahka primerja z vsemi ostalimi v tem razredu. Če bo cena dobra, ne bo nobene zadrege glede prodaje - po ostalih plateh je pa Kia itak že dolgo na nivoju Volkswagna ...prikaži več in ostale kompanije, za katero mi ni jasno, zakaj imajo še vedno tako kratke garancije, kar jim očitajo celo domači nemški mediji.

  • 4krogci 10:11 18.februar 2016.

    spredni del ko tanou passat, zadni del ko a6, gumbi za klimo in radio pobrani iz bmw-ja,... nc pretirano novega ki bi lahko dalo konkurenco

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.