Svet
22618 ogledov

Življenje Kim Jong Una visi na nitki: Kdo bo prevzel oblast?

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • patron 11:23 21.april 2020.

    njegov folk strada, on pa tak, ko pitan odojek, pol pa na srce useka.......spet bojo pod prisilo jokali, če ne pa papaaaaaaa.....

  • Marcel Pravnik 08:00 21.april 2020.

    Slovenija naj pošlje v pomoč svoja najboljša kardiologa dr. Luko Meseca indr. Kodriša

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 16:37 21.april 2020.

    Šit stari,kaj bojo zdaj otroci Levice,SD,LMŠ,SAB brez njega.Gotovo bojo šli na pogreb,prav vidim Mesca,Kordiša,Kurćetovo,Kociprovo,....,kako jokajo z rumenci na pogrebu.Tako,kot takrat,ko mu je umrl stric,ko so celo vrane od žalosti popadale z dreves.Šit,kaj bo zdaj s Šarcem, Nemcem,Židanom,Hanom... .

  • Avatar right
    right 07:56 21.april 2020.

    upam, da je res nitka. lahko pa predlagam par rdečkarjev iz tega portala, če je problem zamenjava.

    • stilist 08:04 21.april 2020.

      Ti imaš flašo refošega pred sabo, da vidiš rdeče....

    • SonnyBlack 08:33 21.april 2020.

      right...ocitno mu privoscis smrt???pustimo to,kaksen diktator fukjen je...ampak kaj je naredo tebi??? jebi se peder...

    • Avatar right
      right 08:51 21.april 2020.

      a bi moral ravno men kaj narest? ja, so taki, ki jim privoščim pekel in on je prvi med njimi.

    • Avatar robinhud
      robinhud 08:54 21.april 2020.

      Pa imamo dvojnika v slo. Križar javi se...hihi

    • maresem 08:58 21.april 2020.

      @sonny, fuknjenec komunajzarski. Pojdi mu na obisk in ostani tam. Vsak komunajzar manj, je + za nas.

    • SonnyBlack 10:20 21.april 2020.

      da si nebote kaj naredli no

    • SonnyBlack 10:50 21.april 2020.

      right in tebi podkbnim cepcom..pozvizgam se jaz na mnenje tak zlobnih ljudi...ki zelijo smrt ljudem ki jih sploh ne loznajo,ki od njih ne utrpijo nobene skode,niti koristi...tak da jevi se peder😊

    • Avatar right
      right 11:14 21.april 2020.

      sonny, boli mene penis kaj ti misliš o meni. delaš se humanista a si navaden rdeč pezde. jaz želim smrt ljudem, ki jih ne poznam. potemtakem zakaj vsi želite smrt hitlerju, čeprav jo je doživel in to zasluženo. nisem še ...prikaži več zasledil da bi se o njem lepo pisalo. in ti boš zdaj meni solil pamet o tem korejskem izmečku, morilcu lastne družine in vsakega ki mu je stopil na prste. mrš, golazem sprevržena.

    • Marcelko 11:16 21.april 2020.

      Čeprav je oster, ima v tem primeru right kar prav

    • SonnyBlack 11:31 21.april 2020.

      right sem ti povedal napisal,da je tvoje mnenje brezpredmetno ker si hudobija

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 16:48 21.april 2020.

      Stilist,ti kot strokovnjak... .A ti misliš,če bi pihal v nastavek(Drager alkotester) ali,če bi dal ta nastavek v rit in fajn prdnil,da bi isto vrednost alkohola v krvi pokazalo? In,ali bi bila kakšna razlika in zakaj? Hvala za odgovor v naprej... .

  • Avatar Leon
    Leon 11:54 21.april 2020.

    Življenje Kim Jong Una visi na nitki: Kdo bo prevzel oblast? ........SDS in JAJO !

    • Avatar Leon
      Leon 11:56 21.april 2020.

      Žaba Mahnjenič je pljunjeni Kim Čung

    • Avatar Leon
      Leon 11:58 21.april 2020.

      Sedaj pa da vidim komentarje ! Danes imam čas in se prijetno zabavam .

  • janez00 12:41 21.april 2020.

    Marcel pa zapri svoj gobec !!!! Komunističnega janšata poliži v rit !!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.