Magazin /magazin/vip
5687 ogledov

Kim Kardashian: "To zelo obžalujem“

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • DirkDiggler 14:27 05.avgust 2018.

    Lepa postava? Suha? Koga vi to gledate? Jaz vidim samo neko gromozansko rit, ki vleče eno nagravžno babo.

  • Snežinko 17:41 05.avgust 2018.

    Ta ženska je tipičen dokaz, da vici o blondinkah ne držijo. Ženske so lahko trapaste vseh barv. Res sramotno, da se "počuti seksi" s to nagravžno ritjo. Škoda, če bi bila "normalna" bi bila res simpatična, tako je pa zmazek ...prikaži več večjega kalibra. Kar je katastrofalno je, da je to očitno v družini, ker tamala pridno leze za njo. Pa je bila lepotica v rosnih letih...

  • miki1234 08:29 05.avgust 2018.

    fak cela družina je slabovidna... ogabno postavo ima in sploh ni prikupna ampak nagravžna.

  • Amy_Blacket 11:01 04.avgust 2018.

    Google zdaj plačuje tedensko spletno delo na domu od $ 7836 do $ 1253. In sem zaslužil prvi mesec v višini 28735 $ in 36582 $ v zadnjem mesecu. Sem redni študent in to delo opravljam samo delno za 3-4 ...prikaži več ure na dan. Vsi morajo poskusiti to delo zdaj, tak0 daa sleditee tej spletni strani.... ........... ❥❥❥ ❥❥❥❥ ❥❥❥ www.Earn91.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.