Avto /avto/iz-druge-roke
20628 ogledov

Kje je največja verjetnost, da vam v Sloveniji ukradejo avto? To pravi statistika.

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Angie_Smith 11:40 10.marec 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 08:02 09.marec 2022.

    Po logiki pred stavbo v kateri se nahaja največ lopovov...Torej ne parkirat na Šubičevi..

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 08:20 09.marec 2022.

      Na Trstenjakovi je pa tako, kot če bi ga parkiral na Žabjaku s ključi v avtu...

    • kapibara1 11:36 09.marec 2022.

      Ojla- nisi dokončal zgodbe intervjuja na PP radi izjave o pravicah avtohtonih Slovencev in vseh prišlekov- legalnih in ilegalnih: kako se je končal s kako kaznijo ? Če smeš, pa le povej !

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 11:59 09.marec 2022.

      Brez kazni, saj nisem kršil nobenega zakona...Šlo je za običajen "zastraševalni postopek"...Končno sem le vprašal kdo ima prednost pri človekovih pravicah...Ampak tedaj so bili vsi enoumno "naspidirani", tako kot sedaj...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.