Avto
15319 ogledov

Kje v Sloveniji so najbolj nori na "nemce", kje na "francoze" in "japonce"?

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • crniovcar 10:10 21.februar 2021.

    Moj Touran ima 10 let . razen zavor ,gum, olja (servis).mehanik še ni taknil drugih stvari.. Ima pa 260.000 Km. Kupujem drugi avto ,katerega mi predlagate, seveda da bo vse to zdržal,.

  • la 07:58 21.februar 2021.

    francozi so zakon,nemci se samo še bahajo ,za njimi se kadi kot da gori štala ,poraba velika pa še iz lepega mira zarjavi kot da ima ošpice,še hauba zarjavi ,tako da nemc ni več kar je bil včasih,je pa ziher ...prikaži večr dobra izbira japonc in korejcu nič ne manjka

    • vzev 08:37 21.februar 2021.

      Kdaj se je pa že kak Francoz peljal tako dobro kot Nemec? Nemci imajo precej bolj trdo podvozje in s tem boljšo vožnjo. In koliko Nemcev se pripelje z magičnimi 150.000km, pa jih potem še brez težav opravijo več kot ...prikaži več 200.000km. Ne rečem, da so Francozi slabi, toda proti Nemcem se pa v veliki večini lahko skrijejo. Na žalost so pa npr. novi VW-ji res izredno padli v kvaliteti materialov.

    • la 08:59 21.februar 2021.

      Udoben je ravno francoz,trenutno sem se odločil za nemca ,prej sem mel francoze in lahko rečem nemc obupna vožnja ,prej me ni križ bolel zdaj pa me ,pa še pretres možganov dobiš ,ker je kot karjola brez vzmetenja ,ne vem ...prikaži več zakaj ima avto vzmeti če te premetava kot da se po njivi voziš ,pa francoz pri 150000km šele začne delovat ,pri 250000km prvo manjše popravilo blo ,tega nemca pa pri 150000km že menjal veliko stvari in olje kar naprej dolivat ko francozu nikoli ni tega trebalo

    • vzev 09:11 21.februar 2021.

      Nemci se bolje peljejo, ker se precej bolj držijo ceste. Že med VW in Škodo je velika razlika. Eni pač imate radi to mehkobo, toda takšen avto ni zanimiv za voziti, nasploh ne za kakšne ovinke. In še ena je ...prikaži več velika razlika med Francozi in Nemci. Ko "crkne" Nemec se v veliki večini pripelješ sam do mehanika. Mogoče nimaš vse moči, svetijo lučke,... Pri Francozu pa v veliki večini obstaneš na cesti.

    • vzev 09:12 21.februar 2021.

      Drugače pa kot sem napisal, Francozi niso slabi, je pa v kvaliteti izdelave precej razlike (na žalost pa gredo Nemci iz boljšega na slabše).

    • la 09:34 21.februar 2021.

      sem pričakoval tak odgovor,pač ljubitelji nemcev ,drgač vozim bencinarje in tle so francozi zlasti renault na vrhu,poraba in odzivnost precej boljša kot nemec,najslabši nemec je pa opel.

    • vzev 09:41 21.februar 2021.

      S tvojim zadnjim komentarjem se pa 100% strinjam. Renaultov bencinar je bil res dober (nikoli pa nebi kupil VW-jevega bencinarja). Toda sam kupujem dizla. In če bi šel kupovati Francoza bi vsekakor kupil Renault. Prav tako se strinjam glede Opla, ...prikaži več ki pa tako ali tako ni pravi Nemec.

  • 991fddbb1635f14ad302a6f96992c252180f5d5e 09:51 21.februar 2021.

    Državljani Slovenije rajš stradajo, samo, da je na parkplacu nemško sranje!

  • sam1 09:26 21.februar 2021.

    Bi človek rekel,da se po celi Sloveniji enakomerno naselili bratje z juga,glede na število nemških avtomobilov.....

    • vzev 09:32 21.februar 2021.

      Zakaj? VW-ji so se kupovali že 30 let nazaj. Ko se je Slovenija osvobodila pa še bolj. Tisti bolj premožni so si kupovali BMW, Mercedes, Audi, ostali pa VW. Pač Nemec je bil v tistem času nekaj več. In ko ...prikaži več enkrat kupiš nekaj dobrega, pač težko potem greš na kaj drugega.

  • vzev 08:38 21.februar 2021.

    Bedarija, da ste šli izločati "premijce". Rabljen Audi za 20.000€ je premijec, novi Peugeot za 30.000€ pa ne. Če ste gledali rabljene in nove, bi morali upoštevati vse. Ker potem bi bila slika še bolj jasna.

  • TistoPravo 09:00 22.februar 2021.

    Kaj pa Volvo :) ..,aia za to moraš imet pa iskrene namene, ki niso povezane z nastopaštvom...primerjanjem z drugimi...

  • jakec1575 13:02 21.februar 2021.

    Slovenija se cudi zakaj narod umira od raka. Ce pa na cesti dihajo sam dizel.

    • vzev 13:32 21.februar 2021.

      Ne verjamejo vsi v te bedarije. Rek je bil in rak še bo naprej, pa če bomo imeli dizle ali ne.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.