Magazin /magazin/vip
12020 ogledov

Klemen Slakonja se je odzval na ostre kritike

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • VojtehVišenhofer 09:39 10.marec 2020.

    Smilijo se mi tisti, ki jih tako razburijo nedolžne šale.

  • Ender3 13:31 10.marec 2020.

    Kapo dol, fantje,smeh je pol zdravjs😁

  • Avatar praufo
    praufo 14:05 10.marec 2020.

    ne vem zakaj se sploh opravičuje, jaz se nebi ... potem bi se moral vsi opravičit, ki delajo parodije, al se ukvarjajo s satiro, tudi navaden humor je lahko črne barve, ne vem ... vsak sprejme kar mu paše, sej ...prikaži več ni obvezno da to gleda in posluša ... vsak vic je lahko tak, da se nekateri smejejo do solz, drugi pa debelo gledajo in rečejo "pa kaj je tukaj smešnega" ... so pa tudi taki ki pravjo "smejmo se, da vic ne propade" ... sto ljudi - sto čudi

  • milena92 13:15 10.marec 2020.

    Odlična pesem, obsega vse informacije, ki jih rabimo,.... Z hecom dosežeš več kot z silo....

  • francl12 18:49 10.marec 2020.

    Slakonja, ti si sonce v težkih časih. Ni se ti treba opravičevati za odlično besedilo, glasbo in koregrafijo. Ko sem gledal posnetek, sem se dobro nasmejal in postal boljše volje....hvala ti! Nikjer nisem opazil nobenega norčevanja ali kaj podobnega - ...prikaži več to lahko opazijo le zafrustriranci. Kdor ne želi, pač naj ne gleda posnetka. Skratka Slakonja...kar tako naprej, da nas boš še velikokrat spravil v dobro voljo.

  • metličan 15:38 10.marec 2020.

    E moj Slakonja, ko te priklopijo na dihalni aparat ti ne bo do petja in zajebancije

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.