Slovenija
24 ogledov

Klemenčič: Sodišče o vsebini ni odločalo

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mrki 16:30 26.februar 2015.

    s moj serator Klemenko - zajebu si in pika !! ne se zdej vadit ! naredu bi po PS-u pa bi blo - tko pa si dokazal samo to da znaš delati samo s prevaro in goljufijo . A če ...prikaži večče ti ni kdo všeč pol lahko tudi prirejaš zakome po svojem okusu !? mimogrede: si že pojasnik od kod Ninici cekini za odvetniske prostore in pa kako je s tvojo bajtico in prodajalci te hišice iz davčnih oaz

  • janez 16:36 26.februar 2015.

    Odgovornost vam je tuja stvar. Kajne klemenčič?https://www.youtube.com/watch?v=JsZAJ6PuSO8

  • Ferluci 17:19 26.februar 2015.

    Klemenko je ugotovil, da ga je vsral. Zato je odstopil, misleč, da se bo s tem opral.

  • pipo444 17:22 26.februar 2015.

    Ivan Janša še vedno ni pojasnil tistih 200 tisoč evrov. Ne verjamem da bo sploh kdar, ker ne more. Tipično pranje denarja za kar bi navaden državljan že zdavnaj končal v zaporu.

  • Ferluci 17:37 26.februar 2015.

    Kakšnih 200 tisoč? Pojasni malo, za kakšno pranje gre.

  • Žvižgač 18:35 26.februar 2015.

    Tudi soproga ministra še ni marsičesa pojasnila pa je KPK ni in ne bo nikoli preiskoval, Prepričanen sem pa tudi pravosodni organi ne. Fuj praseta funkcija vam je bila potrebna samo, da ste se udobno namestili, ker na mafijski način ...prikaži več držite mnogo ljudi (lopovov) za jajca. Ste pa zelo podobni tistim, ki ste jih obravnavali, vsaj zame.

  • Ivo 20:29 26.februar 2015.

    Ker sta odločbi enaki, je tudi njegova razveljavljena oz. bo, če se bo pritožil. Jaz sem za vrstni red: Naj najprej pojasni tisti, ki je imel več volilcev!

  • mrki 20:52 26.februar 2015.

    če sediš na ušesih ti je že danep delno pojasnil za 100.000 !! sodni cenilec je ocenil Trento ( a ne vsega ) na 110.000 , Klemenko je upošteval samo 11.000!! Ostalo še pride :)

  • mph 10:20 27.februar 2015.

    Khm, ko bi ljudje bili vsaj malo izobraženi, bi vedeli prebrati v odločbi sodišča, da je zadeva padla zaradi PROCESNIH razlogov, zaradi pik in vejic, ne pa zato, ker bi vaš guru bil nedolžen. Ah ... saj vem, da nima ...prikaži več smisla, pa vendar ....

  • macola 20:12 26.februar 2015.

    A opankar lublanski je pojasnil miljone??? Pa obrok posojila na Banki Koper, ki je večji od njegove županske plače??? Nikogar ne branim, a naj bo za vse enako, banda sluzasta!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.