Slovenija
10213 ogledov

Hude kritike na račun ministrovega pilotnega projekta

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 154bb981b46dec9676b53ddcf41cbd570c99c952 13:09 08.marec 2023.

    Tragikomika se odvija. V preteklosti, ko ni bilo interneta smo hitreje vse uredili, kakor danes, ko so aplikacije, internet in vsa šit tehnologija. možakar se trudi, toda v nas je toliko vsega šita, da nikomur več ničesar ne verjamemo, zaupamo...tako, ...prikaži več da se tudi temu projektu nič dobrega ne obeta.

    • lojs 13:23 08.marec 2023.

      "odstiranje anksioznosti" ... zanimiva knjiga , zasvojenost ni samo alkohol ali droge, ampak še mnogo več ... možgani, pa težko predelajo vso to množico podatkov, potem pa gre v tilt oz. v izgorelost in še predčasno penzijo ... kar je preveč, je preveč

    • Ender3 18:32 08.marec 2023.

      lojs in kam sodimo mi, ki smo zasvojeni s komentiranjen po forumih? Za nas je rešitev enostavna. Komentiranje naj se prepove po vse MS medijih bomo potem govorili o posledični abstinenčni krizi .

    • lojs 19:42 08.marec 2023.

      res mi je pod čast, ampak nisem zasvojen s tem komentiranjem, pa tudi če sem, je to irelevantno glede na vsebino, ki je totalno ideološka, totalno slepilo ... ne vem kučan je čez 80, janša čez 60 , nihče ne ...prikaži več bo večno ampak ZAKAJ mi nasedamo tem igram , malokdo pa pozna ozadja, ki so bila v času osamosvajanja zelo "kavbojska", vzporedni finančni sistem je pa deloval nemoteno

  • Pepe007 13:11 08.marec 2023.

    Če danes ZZZS ne ve, kateri zdravnik ima povsem polno, kako obračunavajo glavarinske količnike? Po mojem kar ve, najbrž manjka ena druga stvar in sicer informacija, če ambulanta dela polni čas. Pa še to najbrž ZZZS ima, ampak trenutno se ...prikaži več jim ne ljubi izračunati, kje je še prosto po njihovih normativih.

    • lojs 13:18 08.marec 2023.

      rabi in ... in ..formmmaaacijo, ne vem nekaj se zatika

  • Avatar Marie Cankar
    marie3 16:23 08.marec 2023.

    V ZDjih naj zacnejo delat kot se spodobi pa ljudje ne bodo rabili nobenih klicnih centrov. Ce nekdo ne dopoldan ne popoldan ne priklice ambulante svojega zdravnika, je logicnonda bo poskusal drugje. Kaj sele tisti, ki so v stiski pa ...prikaži več sploh nimajo izbranega zdravnika. ZZZS bi ocitno rad prikazal MZ kot nasprotnike, ki jim ne zelijo dobro, ce bi bilo vse tako idealno na ZZZS potem ocitno nebi bilo tezav, te pa so in to velike.

  • Avatar Marie Cankar
    marie3 16:30 08.marec 2023.

    In kdo kritizira projekt, ki je namenjen drzavljanom v pomoc pri vsem kaosu, ki ga zavarovalnica in pogoltni dohtarji ustvarjajo ze leta, ja ti isti dohtarji in ZZZS!

    • Svobodnež 16:58 08.marec 2023.

      Predsednik vlade z ministri bi moral najprej odstraniti vodilne iz ZZZS, kajti obstoječi bodo napravili vse, da ne pride do sprememb!

  • lojs 13:00 08.marec 2023.

    ččlovek se truuudi ... najbrž ... sicer pa če ta projekt ne deluje, naj se opravič nam državljnom ... tudi sam sem koristil to številko, ker imamo v družini čakajočega pacienta, ampak ta moj klic je bil ... hmm, nekomu ...prikaži več sem nekaj povedal ... in to je bilo vse

    • Ender3 18:38 08.marec 2023.

      lojs kakšen VIP bi ti dobro prišel. Vedno se najde nekdo, ki je bolj pri koritu tudi pro bono. Tega problema se ne da reševat po forumih razen s kritiko..

    • lojs 19:37 08.marec 2023.

      butel!

    • Ender3 23:55 08.marec 2023.

      Same to you ! Ali i tebi na isti način !

  • mph2 13:06 08.marec 2023.

    Ma kakšne kritike, bedarija.

  • Avatar Leon
    Leon 13:29 08.marec 2023.

    To je podobno kot s kritiko ljubljenega vodje na oblačilo Nike Kovač ! Na delu so TROLI iz Trstenjakove in njihovi BOTI .

    • Avatar R_D
      R_D 13:38 08.marec 2023.

      Pa kaj ima spet janez s tem govedo debilno? Lepo ti piše, da bomo samo plačevali za še več birokracije. Nekdo je spet lepo zaslužil. Prekleta ameba neumna

    • Avatar Leon
      Leon 13:51 08.marec 2023.

      R_TARDIRANEC

    • Ender3 18:43 08.marec 2023.

      Leon👍 še to mu razloži, kaj pomeni lat. retarda. Model je, sicer polpismen in slabomun. Južnaki imajo za take rek «nije glup samo težko shvača»

  • Grof 18:27 08.marec 2023.

    Pilotski projekt je pokazal pred Jankovičem in Golobom. Kjer je pristal na kolenih, zguba od zgube, ....

    • Ender3 23:49 08.marec 2023.

      Grof, Janez bi takšen projekt prikazal kot, da so za fiasko drugi krivi. Saj poznaš njegove fore zanikanja in manipulacije..

  • Grof 19:14 08.marec 2023.

    Kirurg Bošnjak, danes na POP TV. Korupcija, nateg makedonskega pacienta. Tudi sam sem bil pod pritiskom, izsiljevanjem in na koncu po posegu na srcu plačal na roke srčnemu kirurgu CIJANU nekaj tisoč evrov, pa nikome ništa naši doktorji so slabši ...prikaži veči od izsiljevalcev posiljevalcev jezuitov, tipa pater Rupnik ministr od kje ti ura za nekaj tisoč evrov, pa plačuješ elimente. Samo vprašam???

    • Ender3 23:53 08.marec 2023.

      Grof tudi srčni bolnik si, sem mislil, da imaš samo intelektualni manjko in rabiš samo forum za zdravljenje .

  • oneh 13:12 08.marec 2023.

    Le kdaj bo ljudem kapnilo, da je primarni namen trenutne vlade ropanje proračuna in zaposlitev svojih sorodnikov, priajteljev in znancev na delovna mesta, katera omogočajo to ropanje. Vmes pač malo omenijo Janšo, pa malo ZDA in malo EU da imajo ...prikaži več levaki na kaj stresati svojo jezo. Za ostale normalne si jim pa itak j...e. Zaradi 400.000 idiotov, kateri so volili samo, da ni Janša imako svobodo in levaki plešete.

    • lojs 13:17 08.marec 2023.

      se s trinjam , ampak nekoč bo "dan potem" ... če ropaš, postane območje izropano, tako kot je ukrajina stolčena ... ampak sej nam je še fletno kot gledamo zadetek od golobarja ... določen folk za boga ne prizna svoje ...prikaži več napake, ostali pa itak živijo v svobodi, ker ni janša na oblasti ... in to naj bi bila druga švica?

    • oneh 14:54 08.marec 2023.

      Če si pripravljen sprejeti življenje kot je v npr. Venezueli, Severni Koreji... se bo vedno nabralo toliko, da bodo tisti samo, da ni Janša odlično živeli. Raja bo pa tudi zadovoljna, ko bo gledala kakšni vizionarji in branilci pre Janšo, ...prikaži več ZDA in Bruslem jih vodijo. In še naprej bo svoboda in levaki plešete.

    • Svobodnež 17:02 08.marec 2023.

      Vidva bukseljna pa res nista "kapaciteti", ki bi lahko ocenjevala situacijo. Napišeta le to, kar vama naročijo in konec.

    • Ender3 18:49 08.marec 2023.

      oneh in vi ostali ne/idioti ste za volitve zapravili več, kot pol miljona €, da ste gladko izgubili. In sedaj se hočete z maloumjem rehabilitirati. Malo sutra ! Svoboda je, in samo janezovi idioti ne smete plesat. Ubožci, sami ste si krivi !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.