Slovenija
8574 ogledov

Klimatologinja napovedala, kakšne spremembe čakajo Slovenijo v tem stoletju

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Zikollino 08:09 07.november 2020.

    Zakaj plačujemo glupače ala Mojca Dolinar? To kar je "napovedala" je čisti plagiat napovedanega evropske agencije za vreme in dobro počutje vseh, ki temu verjamejo ... kakor tale ksiht Friderik1950 ... Mojca, raje kaj skuhaj, pol pa enga osreči ...

  • miho 09:52 07.november 2020.

    Že morda res. Ampak niso samo toplogredni plini pri nas problem. Krom 6 je bil še pred mojim rojstvom v Nemčiji prepovedan, v slovenskem Posočju ga pa še zdaj uporabljajo in zastrupljajo pitno vodo tam. Katastrofa!

  • Avatar Kimberley-Echo
    Kimberley-Echo 08:40 07.november 2020.

    Ne razumem povsem namen tega članka. Klimatske spremembe so po vsem svetu in če se Slovenija v tem trenutku odpove vsemu in začne jesti travo se ne bo prav nič spremenilo. Ozemlje s vsemi prebivalci vred je povsem nepomembno v ...prikaži več svetovnem merilu. Kar je pomembno za te ljudi je, da se povišujejo neke takse na ta račun, le-te pa ne spremenijo ničesar ne na slovenskem ozemlju kot tudi ne na svetovni bazi. Vse skupaj je lajanje v Luno.

  • Snežinko 11:21 07.november 2020.

    Spet ena, ki ima preveč časa in piše bedarije...

  • Avatar Leon
    Leon 08:40 07.november 2020.

    Gospo Dolinar bo zaposlil naš model Borat kot svetovalko za naslednje stoletje !

  • Mesija 11:29 07.november 2020.

    A si ti pravnukinja babe Vange? Ne veš niti kako bo vreme, dež ali sonce, čez 14 dni, butara blentava.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 20:34 07.november 2020.

    še za jutri ne veste kako vreme bo ,sama ugibanja poslušam že leta

  • Friderik1950 08:01 07.november 2020.

    Za razlago prispevka, lahko postrežem z anekdoto. Ko sem avgusta leta 1972 prvič obiskal eno od osrednjih vasi v Slovenskih goricah, so kmetje za šankom modrovali o veliki vročini in suši, ki trenutno slabo vpliva na letino. Pridružil sem se ...prikaži več pogovoru in povedal, da bo tukaj čez deset let kot Arizona, - kamenje, pesek, kače pa kaktusi. Po taki napovedi sem imel srečo, da sem jo odnesel v enem kosu, se pa dogodka živo spomnim.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 14:57 09.november 2020.

    Dajte lepo vas prosim in Slovenija bo najbolj na udaru?? Celo za enkrat več se bo v Sloveniji povišala tempera v primerjavi z svetom!? Kako moreš biti neumen,da lahko trdiš kaj takega in ravno na teh nekaj kvadratnih kilometrih koliko je Slovenije??

  • Avatar ovca
    ovca 18:26 07.november 2020.

    Ahhhh,v 100-letih se bo zemlji prevec priblizalo 10 meteoritov. 1 ali 2 bosta tako blizu,da ju lahko potegne v zemljino atmosfero. En od njiju bo tako velik,da ne bo zgorel,ampak bo velik del padel na zemljo. Konec pravljice,otrici spat 😄!

  • Build_NEK2 09:36 08.november 2020.

    Zato pa nehajte kupovati dizle

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.