Slovenija
4124 ogledov

Klofuta bankam iz parlamenta

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jure33 18:28 02.februar 2022.

    A to pomeni, da lahko jaz vzamem kredit v poljubni valuti, ki se mi pač zdi primerna, podpišem pogodbo, ki predvideva opravilno sposobnost, in če bom s tem kaj profitiral, super, če ne, pa bi mi bo že nekdo povrnil ...prikaži več izgubljeno? Torej, profit bo moj, izgubo pa naj prevzame nekdo drug? Oz. drugače, kdo bo pa meni povrnil škodo, ker nisem bil tako pameten in vzel kredita v CHF?

    • Avatar jezeran
      jezeran 18:47 02.februar 2022.

      Ne boš dobil v poljubni valuti, sanjaj, nisi sposoben

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 19:22 02.februar 2022.

      Sorry ne bo šlo. Nisi med izbranci!

    • davidgm 21:06 02.februar 2022.

      Sej kreditojemalcem ne bo nič podarjeno. Plačali bodo kredit isto kot če bi ga vzeli v evrih. Seveda pa ustavno sodišče pravi da je bi lahko bile take pogodbe nične...tu pa bi bila res katastrofa za banke.

    • optimist11 09:07 03.februar 2022.

      davidgm- točno to kar si napisal. Vsi ki so vzeli kredit v CHF ga bodo preplačali v primerjavi z EUR kreditom. Odpravile se bodo samo "svinjarije" ki so jih banke zavestno počele.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 18:00 02.februar 2022.

    Seveda jih je 52 za , to so vsi tisti ,ki so zaradi špekulacij in notranjih informacij najemali poceni kredite v CHF.. raja se vedela ni za taka posojila.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 18:24 02.februar 2022.

    Jasno je, da vedno jemlješ kredit v valuti v kateri imaš dohodke...Torej so mnogi špekulirali...Vendar pa so bili tudi takšni, ki so lahko dobili posojilo le v frankih in takšni, ki so bili naivni...In ker banke niso izpolnile svoje naloge ...prikaži več o podučitvi stranke o tveganjih, je prav, da se krivice popravijo...Konec koncev ni normalno, da deset let odplačuješ visok kredit, pa imaš še vedno enako glavnico za odplačat.. To je oderuštvo...In seveda so spet SDSsovci tisti, ki se jim to zdi v redu..

    • Avatar jezeran
      jezeran 18:52 02.februar 2022.

      Te krediti so bili toksični, uvedeni namenoma, z namenom pridobitev čimveč strank v banko. Tako sedajšnja Unicredit/Bank Austria, še malo pa ne bo imela nobenega komitenta več. Podobno je s Sparkasse in veliko tujimi bankami.

    • kapibara1 21:06 02.februar 2022.

      2 miljona državljanov, pa 200 bank- ne gre to !

    • Dusan12 00:12 03.februar 2022.

      Sem mislil, da je Sonyboy Knežak, že zamenjal stranko, ko se tako tresoče oklepa mikrofona zabitega v mizo parlamenta, ali mu je Moderendorfer postal konkurenca v SD ju, saj bebavček Matjaž Han v odhajanju

  • Albatroz 20:46 02.februar 2022.

    Kdo pa bo vrnil razliko dviga obresti ostalim? Vse obresti se dvigujejo.

  • Mildred_Smith 14:04 03.februar 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • jakec42 14:44 03.februar 2022.

    Banke naj vrnejo denar,ki so ga državljani prispevali za njihovo dokapitalizacijo!!!

  • Avatar DvaPlusDvaJe4
    DvaPlusDvaJe4 23:35 02.februar 2022.

    Pride čas ko bo ljudstvo prevzelo oblast in sodišča, da se vam pošteno sodi.

  • Željko 07:13 03.februar 2022.

    Potem naj se vrne tudi tistim ki so imeli kredite v evrih in so plačevali dražje obresti

  • h4ck3r 09:51 03.februar 2022.

    No da slišimo sedaj še informacijsko pooblaščenko kako se bo upoštevalo GDPR za tiste podatke pred 10+ leti. Tile so morajo avtomatsko brisati ali anonimizirati po preteklem obdobju, če ne so zagrožene ne male kazni. Torej? Poleg tega imamo sedaj ...prikaži več vsi preostali kreditojemalci lepo podlago, v primeru nenadnega dviga EURIBORA saj meni ni bilo nikoli nič podrobneje razloženo, vsi informativni izračuni so pa narejeni na dan sklepa pogodbe.

  • rd2dmk2 18:48 02.februar 2022.

    udej se ve kateri bučki so najel kredite v frankih, velepametni poslanci, pa si zdej potihoma hočejo rešiti žepe. ko bo pa treba za delnice NKMB glasovat bomo pa videli spet..

  • d441a3eb6182bdfa832639adb0a11dd39ecfc1e0 19:21 02.februar 2022.

    @lluckyss,usedi se👃,jaz sem oderuh.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.