Šport /sport/kosarka
14530 ogledov

Klop norela, Dončić nizal vrhunce

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 08:45 29.november 2018.

    Bi se dalo urediti, da bi o Dončiću dnevno objavili vsaj štiri novice? Ker dve sta premalo! Ali pa napravite spletni časopis, ki bo pisal le o Dončiću.

  • perhan63 12:41 29.november 2018.

    zapri se v kamro pa dudo sabo pa tm jokcej...nevoščljivc

    • Janez_53 16:09 29.november 2018.

      Nisem nič nikomur nevoščljiv, le butasto se mi zdi, ko nekateri ob omembi Dončića doživljajo orgazme. Zame je pač Dončić eden od izjemnih športnih talentov, ki ima pred sabo še neverjetno športno kariero, obenem mi ga je pa žal, ker ...prikaži več bo ob vseh milijonih ostal neizobražen. Če takšen mladenič, kot je on, verjame da je Zemlja ploščata (to je sam izjavil), potem je nekdo pri njegovem izobraževanju napravil hudo napako. In perhan63 - kar vzami dudo in jokcaj: tudi tebi je slovenščina španska vas.

  • iliana 14:58 29.november 2018.

    Naredil bom 86 evrov na uro od doma. Bil sem šokiran, ko je moj sosed rekel, da je povprecje 95 dolarjev, vendar vidim, kako to pocne zdaj. Zdaj imam toliko svobode, ko sem sam lastnik. obišcite ===============>>>>>> www.WebJob33.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.