Magazin /magazin/film-glasba-tv
7476 ogledov

Kmetija: Kandidat kritičen do voditeljice

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 12:23 28.september 2017.

    Popolnoma se strinjam, da je bila voditeljica izjemno nesramna, ko je bolnega človeka obravnavala kot lenuha! In tudi izjava, da kmetija rabi pridne, močne, sposobne in ne vem kakšne še ljudi (približno tako), je bila precej neumna! Organizator je ob ...prikaži več izbiri očitno imel drugačne kriterije! Če ne bi bilo tako, bi na kmetiji bili sami hrusti in možače, ne pa suhcene ženske! V glavnem - Natalija Bratkovič po mojem mnenju ni dorasla nalogi, ki jo opravlja.

    • mižimaži 19:57 28.september 2017.

      Ta jeba je dorasla sam eni nalogi...da jo povalaš v pojstli.. Pa še to morš merkat da ni ona spodej....ker lohk dobiš odrgnine od okostnjaka...

  • dd 13:39 28.september 2017.

    Odobravam, da se je odločil za odhod, saj je skrb za svoje zdravje na prvem mestu. Lahko bi dobil zastrupitev po celem telesu. To bi morala upoštevati tudi voditeljica. Njenega napada sem se kar ustrašila. Pogrešam Saško.

  • erikkk 08:01 16.oktober 2017.

    Pravilno se je odloču. Sem ogorčen nad voditeljico, človek bi lahko tud umrl zaradi zastrupitve... njej pa je bil bolj važen show ... velik mius ima zaradi tega od mene in vrjamem da veliko drugih to ni nobena odaja ... ...prikaži več... tega sranja ne gledam več od takrat

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.