Magazin /magazin/vip
89872 ogledov

Kmetija: Zato Simonin mož sedi v zaporu

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1537a9d7678739ca80df4bd60c9c52856f6ba1bf 08:36 20.september 2019.

    kretensko bolna oddaja

  • Johny 19:32 20.september 2019.

    Mož v zaporu, Simona na kmetiji, CSD pa spi spanje pravičnega, tako da so otroci prepuščeni sami sebi.... Bravo POP tv in Vaši tekmovalci ter tekmovalke!

  • fiston 00:59 21.september 2019.

    A to na kmetiji razlaga, da je z otroki sama doma ? Pa mož v priporu prestaja kazen ? Na koncu bo mogoče celo ugotovila, da sploh ni v zaporu, ampak pri drugi. :) Sicer ni edina, večina onih po ...prikaži več teh šovih se hvali, kako same skrbijo za otroke. In potem bi jim človek še moral vse verjeti, so iskreni...

  • banja 09:51 21.september 2019.

    Še niti ene oddaje nisem videl. A to je na POP TV? Odkar obstaja POP, sem ga vsega skupaj videl (ne gledal) morda 3 ure. Televizije ne maram!!!

  • Alojza 11:25 21.september 2019.

    Dober sistem. Kriminalec lepo zjutraj vstane, pozajtrkuje, gre v službo, po službi pozdravi ženo, 10 min. Je dovolj časa, da ga malo namoči, potem pa lepo nazaj na all incluzive za rešetke. Ni računov, za hrano, zdravnike, dovolj ostane, plača ...prikaži več gre pa najbrš ženi. Una pa joka, ker je njen ubogi kriminalček, k ne more bit z družino. Najbrš je še vesel, k je ne rabi gledat cel dan. Mislim, da bom še jaz mojega poslala na nekaj takega, ne pa, da cele dneve delava. Pošten bit ni več in

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.