Magazin
63 ogledov

Ko tričetrt razreda piše cvek

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lebdim 13:32 07.november 2014.

    +Matejka Tomazin absolutno se strinjam z vami.

  • Matejka Tomazin 12:45 18.november 2013.

    Ah, seveda. Najbrz so tudi ucitelji krivi, da imajo v razredu 24 otrok, da jim ne vcepijo da v razredu velja dolocena disciplina ceprav starsi dajo v vsakem primeru prav otroku (da ne omenim, da vcasih celo lazejo), da starsi ...prikaži več ne poskrbijo, da njihovi otroci delajo domace naloge, namesto da so do 22h na Facebooku... Nekoga, ki se v solo ne prihaja ucit, tezko kaj naucis.Sama sem instruitala decka v 6. razredu in sem se sprasevala, kako to, da ni nicesar odnesel od pouka, saj je bil bister in je pri meni na instrukcijah hitro zagrabil snov. Mislila sem si, kako je ta njegova uciteljica nesposobna... Potem pa sem ga naslednje leto pri pouku imela sama, ker sem ravno nadomescala eno porodnisko, in sem hitro ugotovila, kje je problem. Fant je prihajal v solo socializirat in ne se ucit. Podaljsan vrtec, ce ne se slabse...

  • mph 10:32 01.maj 2013.

    Vsekakor je jasno izključeno, da je problem v učitelju, če 3/4 razreda piše cvek. Ajme. Zdravnike tožijo na vsakem koraku za kikse. Podobno se lahko zgodi drugim. Pa je kakšen učitelj, ki je uničil generacije otrok s svojo nesposobnostjo in ...prikaži več absurdnimi zahtevami že kdaj plačal ali letel? Seveda ne. In to kljub neštetim primerom, ko so starši naredili pritožbo na razne ravnatelje, ministrstva, ... Res blagor nam, ko imamo prefektne in nezmotljive učitelje, ki kljub svojemu trudu tem zabitim otrokom ne zmorejo predati svojega znanja. Mislim ...

  • slamnati.jeti 10:55 17.november 2013.

    se popolnoma strinjam... poznam primere ko pri nekem učitelju vedno znova 3/4 razreda piše cvek in to različni razredi, tako da to ni problem otrok...to je problem učitelja!!!! očitno ne zna predstaviti svoje snovi dovolj natančno da bi večina razumela! ...prikaži več Po logiki bi morala veljati Gaussova porazdelitev, torej nekaj cvekov, nekaj petic ostalo vmes,..kot je mph rekel učitelji so zakoreninjenji v službi z dobro plačo in nihče jim nič ne more,..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.