Avto /avto/testi
21228 ogledov

Šel sem v trgovino z električnim jaguarjem I-pace. Napaka!

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • NeAnonimni 12:27 22.januar 2020.

    Da petrol računa čas na polnilnici namesto dejansko porabo se mi zdi zelo zelo zelo grdo.

    • mucek4 06:51 23.januar 2020.

      Tako računanje ima smisel. Dizlašem nikoli ne pade na pamet, da bi avto na bencinski priklopili na polnilno pipo in ga tam pustili 2 dni. No električarjem je to nekaj samoumevnega. In zato na uro.

  • branko370 15:15 22.januar 2020.

    Razvoj električnih avtomobilov je tako hiter, da je danes kupljen avto že drugo leto zastarel. Ne pravijo zastonj, da si se z električnim avtom poročil. Zelo težko se ga rešiš !

    • stromar 18:21 22.januar 2020.

      Mojega prodam ko bo star 10 let in 500.000km

  • stilist 22:23 22.januar 2020.

    Gospod Andrej. Verjetno se nihče izmed vas novinarjev, ni peljal na zadnji klopi tega avtomobila. Če bi se, bi slišali zelo moteč hrup iz prtljažnika, kateri se pojavlja iz smeri kolotekov zadnjih koles. To se avtomobilu tako visokega ranga ne ...prikaži več bi smelo zgoditi. Pa lep pozdrav...

  • sam50 14:32 22.januar 2020.

    Že v startu dvakrat preplačani ti električni štedilniki,sedaj pa še dražje polnjenje od najpogoltnejših bencinarjev-katastrofa.....

    • stromar 18:27 22.januar 2020.

      Kredit vsak mesec 50 eur manj kot prej samo za gorivo. Pravkar letni obračun za MSE in še nekaj viška. Javne so 90% zastonj, pa kdo jih rabi

    • Bojan Lavrencic 07:21 28.februar 2021.

      Preden bo elektricar na morju ,bom jaz ze lepo zakurjen . Sicer pa ,ko bi zadostno stevilo elektricarjev bodo vse drzave "nabile"ceni elektrike na polnilnicah tudi domacih. Nic bat nobena drzava si ne more privisciti izpada davka pri gorivu. Tudi ...prikaži več eleltricarji boste pri vsakem polnjenju vecji del pogace dali drzavi. No glede padca cene rabljenih pa ...bomo videli

    • stromar 09:33 28.februar 2021.

      Zato sem čakal na BEV s 70 kWh baterijo in poraba na morje med 45 in 60%, po omejitvah in pol ure postanka brez polnjenja. Že imam tudi otočno SE poleti dovolj za 2 BEV in pozimi za 1 BEV. ...prikaži več 20 eur mesečno za vso elektriko doma, ogrevanje hiše in vode in 3 BEV

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.