Avto
3168 ogledov

Ko za volan električnega avtomobila sede ženska

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 11:15 10.februar 2019.

    Na kratko povedano: zadeva je v praksi popolnoma neuporabna kot edini avto v družini. Torej se s temi električnimi avti nehote promovira, da naj bi vsak imel dva avta: bencinarja in električnega. Kot da ima vsak preveč prostora doma in ...prikaži več denarja na odmet, da bo vzdrževal dva avta.

    • Teo Bunta 06:14 12.februar 2019.

      226.000 SLO družin ima dva ali več avtov. Zakaj drugi ni električni?

  • BozidarFrelih 09:36 10.februar 2019.

    Zmožnejši ?!!! Kaj za vraga ste našli to besedo?

  • Janko Ig 18:28 10.februar 2019.

    Vse je lepo povedano. Avtonomnost je zanesljiva samo za v štacuno ali pa v bife. Hvala za skrbi ali bo dost ali bo prosta polnilnica in....pa še ovira si na cesti ko voziš 80, da maš dovolj energije. Pa še ...prikaži več elektrika iz termoelektraren. Super ekologija.

    • Teo Bunta 06:20 12.februar 2019.

      Če bi bila samo iz termoelektrarne, bi bilo cca 10 krat bolj čisto. V slo je 20vdo 30% iz TEŠ a, ostalo brez CO2 in brez nevarnih izpustov. Naftne prepovedujejo, ker v urbanem okolju izpuščajo delce, ozon, nox... in s ...prikaži večs tem morijo ljudi. V urbanem okolju je največ avtomobilov in največ ljudi. Veliko avtov nima delujoče, ali sploh nima, ker je drago katalizatorje. Termoelektrarne je lažje nadzorovati. B

  • mph 09:59 10.februar 2019.

    Dokler ne bo povsem polna v 5 ali vsaj 10 minutah, je to povsem neuporabno iz vidika, da bi ostalo število polnilnic kot danes, evozil pa bistveno več. In če jih bo nenadoma 100x več sočasno polnilo, bo nedvomno to ...prikaži več drastično obremenilo električno omrežje. Še vedno pa mi ni jasno, kako lahko nekdo nudi zastonj polnjenje, ker gre to mimo zdrave pameti in ekonomske računice dobavitelja električne energije.

    • Teo Bunta 06:09 12.februar 2019.

      Povprečno hitro polnjenje na polnilnici Mercator Šiška naredi 40 centov stroška elektrike ( podatki Mercatorja) Kava v centru je 1.20€. Zakaj zastonj?

    • Teo Bunta 06:21 12.februar 2019.

      Nedvomno? Če bi vsi takoj zamenjali avte za električne, je to cca 20% trenutne porabe... Tolk imamo itak presežka.

  • edi90 16:26 10.februar 2019.

    Z domaco polnilnico ponoci v 8 urah napolnis 56kwh v poceni tarifi ali zastonj z solarno elektrarno, v 64kw baterijo npr kone in tudi leaf+, niro..., seveda se splaca kdo dela veliko km... zvecer kabel not, zjutraj ven je precej ...prikaži več hitreje in udobneje kot tankanje. sicer pa cim vec skeptikov da bo dlje casa zadtonj na javnij 22kwh polnilnicah.

  • evelux 16:29 10.februar 2019.

    Cel članek govora samo o polnjenju in ali bo prišla na cilj ali bo ponilnica fraj ali je zasedena bo dovolj elektrike se bo treba peljat z šparanjem bo naredila tolko kilometrov kolikor vidim celoten izlet z tem vozilom eno ...prikaži več samo obremenjevanjem bom al nebom tega mi res ni potrebno takšnega izleta ne potrebujem da grem nekam in se bom obremejeval ne hvala...

  • Rose_Tooth 17:47 10.februar 2019.

    Google zdaj plačuje $ 526 do $ 937 vsake tri dni za delo na spletu od doma. To delo sem se pridružil pred mesecem dni in v prvem mesecu tega dela sem zaslužil 27.492 $. To delo je res neverjetno ...prikaži več in mi daje vsak dan odličen dohodek s krajšim delovnim časom. Vsaka oseba lahko zdaj na tej spletni strani z lahk0t0 dobi več dohodka >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> www.WebJob98.Com

  • Teo Bunta 06:13 12.februar 2019.

    Moj Leaf je star 2 po pol leti, prevozila sva 145.000 km... Polni se ko spim, ko sem službi, trgovini, na kosilu... Na daljših relacijah itak rabim pavze. Že zaradi varnosti. Seveda je prvi avto v družini. Ob se enem ...prikaži več manjšem električnem in službenem električnem kombiju.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.