Slovenija
44 ogledov

Koalicijo zapušča še SLS

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Darko 12:13 25.februar 2013.

    TO SPLOH NI VEČ NOVICA, ŠE MANJ IZREDNA.z nezaupnico vladi se bodo rešili JJ potem bodo pa spet debelo gledali kako sestavit novo vlado. Takih kre...ov pa že dolgo ne.

  • KLOBO 12:28 25.februar 2013.

    Če kdo sestavi SD in DL v kompatibilno koalicijo, potem sem jaz novi papa !!

  • McClain 12:53 25.februar 2013.

    haha, to pa res. Se pred konklavom.

  • feferon 13:33 25.februar 2013.

    Nsi se jih drži samo zato, ker jih v primeru volitev ni več

  • mirko 13:42 25.februar 2013.

    Sem zagrižen desničar, ampak sedaj si zelo želim, da levica sestavi to vlado. Kmalo bodo soočeni z kruto realnostjo, ali drastično zmanjšat javno porabo, ali pa pustit, da gospodarstvo propade in se začne revolucija.Po vsej verjetnosti, pa levaki ne ...prikaži večne bodo mogli sestavit vlade, ker niso normalni pri svojih apetitih glede stolčkov. Obzorje se že kaže, kako bodo medsebojno "dobro" sodelovali.

  • mirko 14:08 25.februar 2013.

    Skrajni čas je za kmečko zvezo da izstopi iz SLS stranke in gre na svoje. Žerjav in ostali se pa naj odločijo ali bodo desna stranka ali leva in naj nehajo sedet na dveh stolih in se obračat tako kot veter zapiha.

  • primorka 14:45 25.februar 2013.

    "Z manipulacijami in lažmi sodelovanja ne more biti" NE POZABITE TEGA. TO SE DOGAJA PRI NAS !!!!!!!!!!!!!!!!

  • gec 15:45 25.februar 2013.

    SLS JE BIL VEDNO DESNA,IDIOT...

  • gec 15:46 25.februar 2013.

    TI SI IDIOT NE PAPA...

  • 1111 17:31 25.februar 2013.

    ...glede da se TI stolček maje, razmišljaš normalno! ...le nekaj me moti...malo bolj bi lahko razmišljal...politika trenutne vlade, ne gre in veš sam...v politiki ni nič naključnega...

  • Villa 20:13 25.februar 2013.

    Daj Žerjav, povej nam kako ti je stari zrihtal službo.

  • dragec 21:38 25.februar 2013.

    Ti res imaš težave, javi se skupaj z JJ na psihiatrijo

  • dragec 14:44 25.februar 2013.

    Mirko, prvo je narobe, da si zagrižren desničar. Bil sem levo usmerjen, zdaj sem bolj liberalno usmerjen. Tudi ta levica ne prinaša srečo. Nikoli ni prišlo do enotnosti, vedno so se skteglali, ko se je šlo za oblastovanje. Glede varčevanja, ...prikaži več zmanjšanja javne porabe, bank - kako bomo živeli, ko bomo samo varčevali, nenajemali kredite za gradnje, nakupe..... kako bomo odpirali nova delovna mesta, nove investocije, oživitev gospodarstva, obnavljanje že narejenega, kako. Vprašajmo se, zakaj je ta država tako draga, zakaj za 1000 EUR plače delavcu, delodajalec rabi 2000EUR dohodka, zakaj je avstrija bolj prilagojena nastali situaciji...zakaj...zakaj????

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.