Šport /sport/zimski-sporti
12834 ogledov

Kobayashi zažugal Prevcu in mu poslal jasno sporočilo

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 10:36 07.januar 2019.

    Jest mam pa občutek,da je bla napaka,ko so menal Gorana in Janija.Vse bi blo drgač,če bi načevljal una dva brata jamrača in svetovna prvaka v izgovorih.Moje mnenje,da ne bo pomote.Drugač smo pa po skokih na ravni Kazahstana,žal.

    • leonardo 11:33 07.januar 2019.

      Križar, se strinjam s teboj. Goran je bil star maček. Kar pa se tiče Zajca in njegove izjave, da skače zase in ne za Slovenijo, me njegovi skoki ne zanimajo preveč. Naj se še financira sam! Vseeno pa mislim, da ...prikaži več je Peter pač dosegel kar se je le dalo, tako da kljub jamranju kapo dol, čeprav mi je za Gorana in Janija žal, da jih ni več na trenerskem mestu.

    • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 11:54 07.januar 2019.

      Za tole izjavo Zajca pa nsiem še slišal?A je to kje napisano oz.objavljeno v kakšnem mediju?

    • leonardo 13:23 07.januar 2019.

      Ja, sam sem prebral, tako da ni rekla kazala. Če ni bilo na 24 ur potem je bilo pa na Žurnalu. Včasih preberem tudi kaj na Slovenskih novicah. Ja, najverjetneje pa na 24 ur. Malo pobrskaj, pa boš gotovo našel. ...prikaži več Bilsem jezen, še posebej, ker sem prebral, da bo Oblak spet igral za slovensko reprez. in da je Dončič odšel k gledalcu,ki je imel slovensko zastavo. To so stari mački, ne pa zelenec Zajc.

    • Pepe007 14:08 07.januar 2019.

      Slovenska trenerska ekipa se je menjala veliko prepozno. Odličnih trenerjev je po svetu kot smetja, vsaka država pa ima do max tri talente, ki lahko posežejo v vrh v nekem letu. Slovenija ni izjema. Neprestano je treba skrbeti, da se ...prikaži več tekmovalci ne prenasičijo (sicer dobrih) trenerjev. Japonci so par let nazaj bili tudi čista 0.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.