Avto
9426 ogledov

Kolesar, ki se bo ustavil, mora dvigniti roko

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar 3Kurbe2Drevesa
    3Kurbe2Drevesa 10:31 13.april 2019.

    Pri kolesarjih je tako kot pri avtomobilistih: Večja kot je cena kolesa, večja je aroganca. Malo razmislite kdo se vozi čez celo cesto. Vedno so to pacienti na 5k€ vredni specialki, ki se boji udarnih jam ob robi cestišča...

    • McClain 00:26 24.april 2019.

      po teh jamah se ne da vozit, tudi ce imas samo za 20 evrov bicikl.

  • Avatar Leon
    Leon 09:43 13.april 2019.

    Predlagam ,da se birokrati AVP in ostali ,ki želijo napisati podoben prispevek najprej usedejo na kolo in odpeljejo na naše ceste izven naselja . Vožnja ob robu cestišča je SMRTNO NEVARNA ZA KOLESARJE ! Udarne jame in ostale pasti kolesarje ...prikaži veče prisilijo na vožnjo po sredini voznega pasu oziroma VARNEM DELU ceste . In potem nesreča ni več daleč ! V državi ,kjer pozivamo turiste na rekreativni oddih bi morali zadevo vzeti ZELO RESNO .

    • tomaz 19:36 13.april 2019.

      Vozite se tam kjer je predvideno za kolesarje, pa ne bo nobenih problemov.

    • Avatar Leon
      Leon 19:40 13.april 2019.

      tomaz....ali imaš v mislih neokrnjeno naravo in pločnike . Kolesarske steze so za vzorec v mestnih središčih .

    • tomaz 19:46 13.april 2019.

      Leon, imamo kolesarsko pot, a glej ga zlomka, oni se vozijo po magistralki vsporedno z potjo, ker jih tam kao ovirajo počasni kolesarji. Nas na magistralki pa najbrž nič ne ovirajo. Navš verjel, prav vedno pri prehitevanju čistim šipo, naj ...prikaži večipo, naj še njega malo osveži, da bo kapiral, da je kolesarka pot za kolesarje.

    • McClain 00:30 24.april 2019.

      tomaz, kolesarske so marsikje popolnoma neuporabne. Ned mores vsakih 5m gor in dol na prevec navpicnih posevninah, ker te katapultira v nebo. Tudi neociscene peska, so kolesarske poti neuporabne. Slucajn vem kako zgledajo v civiliziranem svetu, in je razlika taka ...prikaži več kot avtocesta in makadam.

  • Snežinko 10:09 13.april 2019.

    Še dobro, da imam močno srce, sicer bi me kap od smejanja, ko sem bral, kaj bi vse kolesarji morali delati. Pri nas kolesarji NIMAJO PRAVIL. Zanje ne velja noben prometni režim, noben znak, rdeč semafor, oni so kralji cest. ...prikaži več Njim se morajo vsi prilagajati, se umikati in jih spuščati naprej.

    • kapibara1 10:48 13.april 2019.

      Torej- drži se avta..

    • tomaz 19:39 13.april 2019.

      Prav maš Snežinko, sem več kot kilometer peljal za njim, predno mi ga je uspelo prehiteti, a glej ga zlomka, rdeč semafor, a on to ne upošteva in zopet sem ponavljal vajo prehitevanja...

    • McClain 00:28 24.april 2019.

      tomaz, ce si iz Ljubljane, se ne cudi da si na biciklu hitrejsi kot v avtu. Men se ne more zgodit da ga varno ne bi prehitel v nekaj sekundah po tem ko ga dohitim, ti se lahk pa celo ...prikaži več popoldne za njim vozis. Dajte si ceste in kolesarske uredit.

  • Ejsi_Disi 10:03 13.april 2019.

    Iz policije so sporočili, da kolesarji nimajo primerne zavorne luči?!?!? Kaaaj?

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 14:55 13.april 2019.

    Glede na moje izkušnje s kolesarskimi pacienti,bi dejal,da je dober kolesar,mrtev kolesar!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.