Popotnik
21417 ogledov

"Komaj čakamo, da bo tega s***** konec"

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 08:26 24.julij 2020.

    Članek napisan po naročilu. Parkirišča so res polna ( 6-8 eurov na dan) , plaže tudi in tudi gostinski objekti na plaži zasedeni, da komaj dobiš prosto mizo. Glede hladilnih torb ena velika laž..... Odlično za gostince in sobodajalce.... Po ...prikaži veče.... Po cesti ni gužve, ker je občutno manj tranzitnega prometa

  • MK 08:34 24.julij 2020.

    aja če mene vprašaš je tole dopustovanje na slovenski obali bolj nevarno z vidika COVID-19 kot vse fuzbal tekme slovenske lige skupaj....

  • MK 08:33 24.julij 2020.

    ljudje moji, jaz pa sem bil praktično sam (5 ljudi na 300 m2) v uvali sredi Dalmacije in to za ceno slovenskih bonov. Rad imam slovensko obalo vendar v vseh letnih časih razen poleti. Kako hudiča se malo folk ne ...prikaži več znajde in si poišče poletne destinacije za užitek. Pa drugače sem bil prvič na glavnih počitnicah na Hrvaškem. Internet dela čudeže. Tole s hladilnimi torbami razumem, kot tudi razumem praženje lignjev iz Ledo vrečke. Odobravam pa ne.

    • alen009 10:09 24.julij 2020.

      MK, v kolikor bi izbral Italijo (otoke), ki je mimogrede bolj varna kakor Slovenija, da južno od nas ne pišem, bi res zelo poceni prišel skozi, Zadnjih 12 let dopustujemo v Italiji, najem hiše 10 dni cca. 1100€, nas je ...prikaži več 7, let. karte skoraj zastonj....

    • kapibara1 10:29 24.julij 2020.

      Ja pa namigni kod si letoval .. sredi Dalmacije.. ti pa v Italiji..

    • alen009 13:03 24.julij 2020.

      Sardinija, Olbia, Golfo Aranci, ter otočje Magdalena. Kakor že zadnjih 12 let. Sicer letos smo srečo imeli srečo, da se je karantena dovolj "zgodaj" podpravila.

    • alen009 13:05 24.julij 2020.

      kapibara, priporočam Sardinijo, kakor tudi Elbo, tam smo začeli z letovanji po Italiji. O cenah ne bom izgubljal besed, prevoz Ryan air, Elba z avtom+Corsica ferries (najcenejši trajekt).

    • MK 13:24 24.julij 2020.

      hvala alen009 za nasvete. Sardinija mi še manjka. Kot že rečeno prvič sem bil na Hrvaškem, drugače sem vedno bolj tvoja varianta. Pred časom sem imel podobno srečo julija na Kalabriji. Lušten bungalov v borovem gozdičku med Tropeo in Pizzom. ...prikaži več Pišem pa to ne da bi se hvalil ampak ker ne morem verjeti, da se gre folk za dražji denar drenjat v bungalove iz 80-tih v Portorož, kjer mu vse razpada.

    • alen009 13:41 24.julij 2020.

      MK, tudi sam ne razumem zakaj ljudje ne pogledajo dlje od nosa. Bistveno ceneje, komoditeta velika, nobenega drena na mejah, v koloni na +30 stop.???? Ryan air 100€/povratna s prtljago iz Trsta. Po drugi strani sem vesel, da pri večini ...prikaži več Slovenčkov še vlada prepričanje; ne znam italij. ne grem vna Sardinijo...Super si rečem, čeprav večina na teh otokih govorij tudi angl, predvsem pa francosko. Priporočam!!!!

  • Covid_1984 09:13 24.julij 2020.

    dragi moji ljudje iz gospodarstva, če se boste bali inkasantkov in bele sodrge ter sledili fapističnim "ukrepom za zajezitev", bomo še naprej v tem t.i. "s-r-a-n-j-u" in se ne bo nikoli "normaliziralo". ljudi, veste, ne mika iti nikamor, če so ...prikaži več nadzorovani in imajo prisilno gor nagobčnike

  • crniovcar 12:08 24.julij 2020.

    pred septembrom bojo vse meje zaprte

    • popokatopetl 13:03 24.julij 2020.

      Žal zaprte meje ne rešijo kaj prida in naredijo več škode kot virus. Bo treba bolj poskrbet za higieno na vseh straneh meja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.