Svet
6192 ogledov

Kombi zapeljal med pešce v Barceloni

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Sindelfingen52 21:09 17.avgust 2017.

    vse muslimane treba vrniti v njihove drzave,ampak cisto vse,in prekiniti vse stike z njimi.

  • Sindelfingen52 21:07 17.avgust 2017.

    dokler bojo spremenilo Begunde ich Arabien,nemore biti drugace! kot je,poglejte Madzarsko,Polsko,Cesko in Slovasko,niso hotele sprejeti Muslimanov,in imajo sedaj mir,mi v Ljubljani jim pa se Dzamijo postavljamo! bravo.

  • wolf.ata 21:18 17.avgust 2017.

    že v začetku prvega vala migrantov (teroristov) sem rekel,da bo takole iz dneva v dan,vse nazaj po hitrem postopku,kdor jih pa ščiti,pa naj gre z njimi koze pasti itd.

  • wolf.ata 21:23 17.avgust 2017.

    poglejte kako smo naše iz juga YU lepo sprejeli in ti muslimanski migranti iz Bosne so kar vredu,razen šiptarjev,ki že radi izstopajo itd.,res pa je,da tudi tile vsi južni bratje pri nas že počasi nalagajo in tečnarijo,zahtevajo že kar neke manjšine zase itd.

  • izRODEk 23:21 17.avgust 2017.

    Še premalo - še več takih napadov in še več žrtev. Tudi med vami in vašimi sorodniki. Mogoče se boste takrat streznili in se vprašali, če si za svoje svinjarije, ko ste sejali smrt po bližnjem vzhodu, zaslužite kaj drugega ...prikaži več kot nasilno smrt. Hkrati pa ste del masovnega načrta vsesplošnega nadzora. Škoda, ker vas je večina retardiranih in se sploh še ne zavedate, kaj bo to prineslo. K sreči bo kmalu vojna. PS: Kdo je začel? Kaj počnejo slo morilci v Afganistanu? Svinje morilske natovske!

  • xbit 19:08 19.avgust 2017.

    Zdaj že kombiji sami vozijo med pešce... Naslov bi moral biti: Musliman s kombijem namerno pobil pešce. Ob zgornjem naslovu človek najprej pomisli na nesrečo. To pa je umor. Vojna!

  • perhan63 21:56 17.avgust 2017.

    ma te musliče in njiho verske vodje je treba pojebat v rit in obglavit ,vse prišleke pa nagnat odkoder so prlezl ,vključno z tremi generacijami za nazaj

    • izRODEk 23:24 17.avgust 2017.

      jaz bi najprej pojebal in obglavil krščanarje, da bo uravnoteženo. pa vse prišleke iz avstrije in nemčije bi nagnal iz slovenije, kaj bo ta sodrga tukaj počela - s tremi generacijami jodlarskimi za nazaj

    • perhan63 08:20 29.avgust 2017.

      ja pol boš mel pa islamsko državi...izrodek

    • perhan63 08:20 29.avgust 2017.

      državo

  • Avatar čavez
    čavez 21:17 17.avgust 2017.

    Iztrebit vse muslije.

    • izRODEk 23:23 17.avgust 2017.

      iztrebit zraven še vse krščanarje - so dosti hujše zlo na tem planetu.

  • entity_ 23:36 17.avgust 2017.

    Izrodek - z imenom si naredil ustrezno avtorefleksijo. Z zapisom samo še dodatno potrdil. Psihopat, spokaj iz naše države v katero od vam dragih komunističnih rajev, kjer dajo največ na človekove pravice...tam se boš bolje počutil. Mi pa tudi, vselej ...prikaži več veseli kadar vidimo 1 retardiranca manj viseti na državnih jaslih.

  • perhan63 21:57 17.avgust 2017.

    pobit sodrgo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.