Zdravje /zdravje/prehrana
2084 ogledov

Končno razvozlana skrivnost okusne omake

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Loyalar 23:03 20.marec 2016.

    Jedel bom kar meni paše. Pa vem, da to ni zdrava hrana in je tudi ne jem pogosto, ampak, če si dvakrat na mesec to privoščim ne bom umrl. Pojdi drugam zganjat paniko.

  • eosss 07:52 21.marec 2016.

    Mah pusti druge, naj jedo, kar jim paše... jaz ne grem blizu McDonaldsu in podobnim korporacijam, ker pač vem, da hrana ni zdrava, če pa kdo hoče, pa kar naj gre...

  • AnzeSmolej 07:58 21.marec 2016.

    noja glavni pokrovitelji so židovske banke, kot naprimer Goldman sachs, Federal Reserve itd... vsi bi morali poznati ime Rotschild,Morgan,Rockafella... to so največje kriminalne židovske družine v zgodovini!

  • Bigy King 17:15 21.marec 2016.

    1x do 2x na leto si privoščimo... poleg tega pa ne primerjat Ameriških in Slovenskih MCD-ov ker naši še vsaj meso uporabijo... Američani pa "gumo"... bil v Ameriki in ko sem poskusil mi je na bruhanje šlo... groza...

  • Žurnalček 12:55 22.marec 2016.

    Zakaj pa jaz NIKOLI ne grem v Mc ? Veš kdaj je Mc zelo priporočljiv ? Ko greš poleti v južne tužne kraje in na poti postaneš lačen , je takrat res najbolj VARNA njihova hrana ! Pameteni jedo ...prikaži večo tam , tisti ki nič ne misli , pa na kioskih , tudi sladoled ! To da greš pa ti 2-3 na mesec tja , se pa ni ravno za hvalisati !

  • izRODEk 20:27 20.marec 2016.

    Ne jejte v McDonaldsu (McShitu) in ne pijte Coca-Cole. Ti dve kompaniji sta glavni pokroviteljici vojn po svetu.Mir z vsemi!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.