Avto /avto/testi
28624 ogledov

Končno! Spodoben e-avto golfovega razreda pod 30 tisočaki!

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sandi76 09:11 23.maj 2023.

    Če je kakšna stvar , ki jo človek opazi pri električnih avtomobilih, je to bleda in dolgočasna notranjost !

  • peter4 16:30 23.maj 2023.

    Proti id3 je to pravi lepotec.pa tudi kvaliteta je verjetno identicna, saj sta oba narejena v PRC. Naj ju še kitajci tudi polnijo, vozijo, servisirajo in zavarujejo. Zavarovanje ja 1.800k eur. Toliko jaz za bencin ne dam na leto.

    • haudi 12:50 24.maj 2023.

      Mimogrede, ID3 je narejen v VW tovarni v kraju Zwickau, Nemčija. Od kje Ti podatek, da stane zavarovanje 1800 EUR? Zavarovanje za električni avto ni nič dražje od bencinskega ali dizelskega avta. Pišem iz izkušenj, ne kar nekaj na pamet. ...prikaži več. Ne se ŠE BOLJ sramotit.

    • peter4 23:09 25.maj 2023.

      @haudi Če je vaš BEV stal toliko kot moj ICE, ko je bil nov, potem imava enak tudi strosek zavarovanja. Pod pogojem da je primerljivo zavarovan. Pa seveda popusti so tukaj tudi vazni, ker nov voznik nima nic popusta, sam ...prikaži več pa imam 50%. Ce ste pa kupili nov BEV ki se trenutno najbolj prodaja, pa toliko kot sem napisal. Zavarovanje je bilo sklenjeno pred 1 mesecem., koliko popusta je bilo upostevano pa ne bi vedel.

  • fenix09 07:49 23.maj 2023.

    In potem vidim te eletričarje na avtocesti, ki se vozijo 90 km/h, da prišparajo... Bravo kvazi ekologi.

    • AnzeSmolej 08:51 23.maj 2023.

      naj vozijo pocasi ce zelijo, problem je da se cijazijo po prehitevalnem pasu in ne vedo za kaj so vzratna ogledala.

  • Soljatar 14:05 23.maj 2023.

    ma ko jebe ta kitajska jajca...grdo k svina...

  • matermila 12:37 23.maj 2023.

    Zdaj nam mora samo še PV razkriti formulo, kako priti do 30 000 €.

  • peter4 16:31 23.maj 2023.

    Pardon, "k" je viška.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.