Avto
37 ogledov

Konec goljufij s polami

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stric 10:50 05.april 2013.

    Dokler bo npr. oseba, ki je dokazano goljufala z potrdili o prvi pomoči, lahko opravljala vlogo predsednika izpitnega centra (to je v Postojni), ne moremo pričakovati, da se bo stanje pri opravljanju vozniških izpitov kaj popravilo.

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 01:07 06.april 2013.

    Zakaj pa mislite, da imajo ZDA vec smrtnih zrtev na cestah kot Bolgarija? Slovenske ceste so po varnosti nebesa proti ameriskim.

  • hubertfast 07:36 05.april 2013.

    Ah, teorija je še najlažja stvar. Par glupih vprašanje je treba dati ven, ostalo je pa vse logično. Važno, da poznaš člana komisije pa gre vse z lahkoto. Tudi digitalno reševanje se bo dalo lepo obrniti okoli. Bo pač inštruktor ...prikaži več sedel zraven tebe in ti govoril prave odgovore pa se bo lepo klikalo ali bo pa kar član komisije zadevo izpolnil namesto tebe. To bo super, zopet se bo obrnil sistem.

  • dragec 09:30 05.april 2013.

    Franc Pojbič je politično nastavljena oseba. Umaknite ga, spominja me na njegovega neotesanega brata iz parlamenta

  • speris 18:49 05.april 2013.

    Jao pa ljudje to so samo stroski z nasim denarjem. Kaj komplicirate. Raje pocenite izpit. Samo kot primer v ameriki ga naredis v 2 dneh, pa so ceste 6 pasovnice.. Stane pa dobrih 20$. Tukaj pa nas nategujete in stane dobro placo..

  • dd1307 19:50 07.april 2013.

    To pa ne bo držalo.

  • Jozko Pomozko 19:46 08.maj 2013.

    Pfojbiča treba karat brez vazalin potem pa mu nebo šel tumhajt po glavi..................

  • mzynfo 15:09 05.april 2013.

    Vozniški izpit imam natanko 40 let. Na cesti sem relativno veliko, okoli 40.000 km letno prevozim. Žalosti me dejstvo (včasih tudi jezi), da imajo vozniški izpit osebe, s praktičnim znanjem vožnje, ki ne zadošča niti za vožnjo na poligonu, kaj ...prikaži več šele v realnem prometu. Pa nimam nič proti takim osebam. Sprašujem pa se kako so naredili izpit. Ali je res pravica vsakega da ima vozniški izpit.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.