Slovenija
33 ogledov

Konec subvencij za samozaposlene?

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • texpower007 17:59 10.januar 2014.

    ukinite vse... mladi (pa tudi stari) z inovativno idejo in relativno visoko možnostjo uspeha ne morejo štartati. Zakaj? Ker nimajo dovolj kapitala. Ali kradi ali pa delaj celo življenje za 600€. Sam če začnem krast, zakaj bi potem začel svoj ...prikaži več zagon ideje in s tem plačeval davke, če pa lahko po dnevi se rasipavam ponoči pa zaslužim? Slovenija katastrofalna si dežela, žal mi je da živim tukaj. Po vsej vrjetnosti grem poleti v Avstrijo s svojo družino, pa mam službo ampak gabi se mi Slovenija

  • dragec 15:18 11.januar 2014.

    Ko bi naredili rez v številu zaposlenih na zavodih za zaposlovanje v RS, bi takoj prišli do števila 5000.

  • Kranjica 21:24 10.januar 2014.

    Morda pa si naša predsednica tako predstavlja "skrb za mlade", ki naj bi bila ena od glavnih prioritet njene vlade. Kot je videti, so njene ideje popolnoma sprevržene, saj tudi trdi, da se "zaradi davkov državljani počutimo varne". Na ...prikaži veča bruhanje mi gre od tega pametovanja in obremenjevanja državljanov z vedno novimi in novimi davki. Ne vem, kam so se poskrili protestniki, ki so tako navdušeno rušili prejšnjo vlado.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.