Magazin /magazin/vip
359 ogledov

Konec teh slavnih slovenskih zvez nas je šokiral

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marabunta 13:56 16.julij 2015.

    dajte malo bolj normalne naslove, ker bo res koga šok, ko bo prebral, zakaj naj bi bil šokiran....šokantno !

  • kapibara 14:44 16.julij 2015.

    Sorči Nooo, ampak sem bil RES šokiran, ko sem opazil, da ima sosedov pes drugo kuzlico.. res je bil to šokanten prizor....

  • crniovcar 08:47 16.julij 2015.

    sem še zdej v šoku

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 09:27 16.julij 2015.

    Prosil sem ženo,da pokliče NMP,ker tole pa res ne moreš preživet,ker me je tko potrlo in dotolklo!

  • Žvižgač 19:42 16.julij 2015.

    Šokiran sem nad dejstvom, da lepotana Cimerotiča, magnet za ženske lahko ostane sam in buziji ala plastenjaki pri svojih letih še ni srečal prave za medije, ker zase je ne potrebuje.Ostalo pa ološ, kot vsa ostala povprečna kurbarija v ...prikaži več državi, ki nima privilegijev.

  • Majazmaja 10:29 16.julij 2015.

    Ne vem, zakaj bi moral biti kdo od bralcev nad razpadom teh zvez šokiran. Smo pa v večini šokirani nad kvaliteto pisanja. Tam pri Janu Plestenjaku in Martini Kajfež ste npr. zgrešili RODILNIK, 2. sklon (ZvezE ni zanikal in ne ...prikaži več ZvezO ni zanikal). Pa Sebastjan Cimirotič NI magnet za ženske; ne bom razpredala, zakaj, ker je bilo o tem že ogromno napisanega. Nanj se pač lepijo (so se lepile, zdaj je njegova generacija že poparčkana, žensk pod 25 let pa taka uvela starina ne zanima) take, ki mislijo, da ima denar ali pa menijo, da bi preko poznanstva prišle med ljudi, ki jih pri nas slikate na družabnih dogodkih in ki se imenujejo slavni (in intelektualno revni).

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.