Slovenija /slovenija/crna-kronika
3109 ogledov

Koper: Tragedija pri speljevanju s parkirnega prostora

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Idioti 14:37 19.november 2023.

    Kaj ima pešec za iskati na VOZIŠČU ? Vozniki gledajo luči drugih , če je prosto cestiššče , ne pa pešcev , še manj pa kolesarjev brez luči v črnem !

  • Idioti 14:45 19.november 2023.

    Jaz sem ruknu pešca oblečenega v bele hlače in temeno jakno , črn dežnik , ob hudem nalivu zvečer in ob mojem zavijanju levo . Ko je bil pešec na belem delu zebre , se ga sploh ni videlo , ...prikaži več, šele ko je stopil na nepobarvani del , ga je videl sin in zavpil pazi . Pešec se je samo vsedel dol .

  • rd2dmk2 10:25 19.november 2023.

    no ja 41 let, pa ne vidi človeka. kako pa potem vidi znake na primer prepoved promet in podobno. tej šele rata zapeljat na AC v nasprotno smer. no boste sedaj vsi 41 letniki šli na pregled in test vsako ...prikaži večo leto. pa bi morali. predvsem na test, kol časa zdržite brez zraka , ne ne se hecam, kolk časa zdržite bre da morat epogledat na vaš telefon in kaj je novga na vačem profilu- bedniki. to je važno , ne pa pešec.

    • Idioti 14:38 19.november 2023.

      Ti sploh ne prečitaš članka , pa se delaš pametnega . AVTO-CESTIŠČE , PEŠEC -PLOČNIK , so dve pravilne asociacije , sam zgleda ne tebi !

    • rd2dmk2 17:35 19.november 2023.

      ok..bom poenostavil po cesti se tudi hodi, kajti cesto tud uporabljajo pešci. za pravilno hojo se uporablja levi del ceste, zato da pešec in voznik se vidita, ko prihajata drug proti drugemu. seveda to tam, kjer ni pločnikov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.