Avto
40 ogledov

Koprčan z 200 km/h v Italijo, policista za njim

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francek 13:14 22.oktober 2012.

    Inkasantje ne jokat za avtom, saj vam bomo davkoplačevalci novega kupili.

  • francek 14:22 22.oktober 2012.

    Ne seri in ne nakladaj, država ne bo nobenega avtomobila kupila pač pa davkoplačevalci, pišete, da se je pobegli voznik zaletaval v inkasantski avto iz slike pa je razvidno, da sta se inkasanta zaletavala v pobeglega.

  • francek 15:30 22.oktober 2012.

    Ne se razburjat, pojdi raje kaj delat pa ne v javno upravo pač pa v gospodarstvo, da boš videl kako se denar zasluži ne pa dobi.

  • BenX 16:13 22.oktober 2012.

    @1111, upam, da tvoji starši ne berejo tvojih debilnih komentarjev, ker jih je zagotovo sram, da so te spravli na svet!

  • 1111 16:22 22.oktober 2012.

    ...veš kaj kakec, preveč sem zate že predelal, upam, da se ti bo moj cent v grlu zataknu!

  • 1111 16:22 22.oktober 2012.

    BenX imaš srečo, da si posvojen...

  • Luchya 22:06 22.oktober 2012.

    Me prav čudi, da policaji sploh še kaj delajo zaradi takih nehvaležnih drekov v naši državi... To, da so tega idiota spravili dol iz ceste, ne pomeni nič - če bi pa en tak idiot koga ubil zaradi svojega divjanja, ...prikaži več pa bi bla itak spet kriva policija. Tako govno je možno v taki gnili državi...

  • 1111 15:21 22.oktober 2012.

    ...kdo drek si ti, da ukazuješ? ...tvoj gologlavc ti ukazuje, tukaj pa ne boš! ..bebo bebast, kdo kupuje avtomobile, ko jih pijani poslanci in vladni plačanci razbijejo, država??? IDIOT!!!...a sploh veš o čem komentiraš...???

  • depresija 15:11 22.oktober 2012.

    pe tut če! je blo že potrebno. sej ni, kot da nista mela kej za delat pa sta si en avto naključno zbrala za zaletavat vanj.. take debile kot je ta 28 letnik bi moral v čuzo strpat in to ...prikaži več je to. francek tebi pa - ko boš ti naslednjič potreboval policijo (mrbit si pa rambo pa jih nikol ne boš) se spomn, kaj pišeš o njih pa takrat raje poklič jehove priče...

  • reider 19:01 23.oktober 2012.

    Po moje so večina del nevarna,ena bolj ena manj. Če pa že napr primerjaš dela gradbenih delavcev in policistov, pa se bi vseeno večino časa slabše počutil v policijskih uniformah. Gradbeni material je predvidljiv, človek, ki ga moraš legitimirat,aretirat pa ...prikaži več nepredvidljiv. Drugače pa ne ne delam v pisarni-Delal sem od vseh kmetijskih, nekaterih gradbenih in težkih kovinarskih del, trenutno pa z obdelovalnimi stroji. In še vedno se mi zdi problem da bi kot policist šel v gostilno delat red, kjer se par tipov pretepa,ali pa ustavljat takega debila kot ta v članku.

  • 1111 13:41 22.oktober 2012.

    bravo francek...da sta ostala policista živa, pa sploh ni važno......če ima država denarja za vse mogoče svinjarije, ki se tebi niti sanjajo ne, bo tudi za še en avto, avto, ki bo bistveno cenejši, kot od kakega bedaka, ki ...prikaži veči sedi v vladi in sploh ne ve za kaj!

  • Alpin 18:38 22.oktober 2012.

    Kakšen halo zganjate zaradi zbitega avtomobila.. k otroci ki še niso pokukali čez ograjo domačega peskovnika. Po večini držav imajo policijska vozila spredaj ojačitve in jih učijo, kje in kako se zaleteti v vozilo tistega, ki beži. Pri nas bi ...prikaži več se nekaterim verjetno kar odpeljalo in bi pristali v umobolnici zaradi takega nasilja in ne vem kaj še. Ta kršitelj naj plača popravilo vozila, kdo pa drug?!!

  • zavesten 20:28 22.oktober 2012.

    če hočeta miličnika ostati živa pa naj bosta z svojo nono doma,tam se jima nebo nič zgodilo.delavci vsak dan lahko izgubijo življenja na delovnem mestu ki so veliko nevarnejša od dela miličnikov

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.