Zdravje /zdravje/otrok
454 ogledov

Kradel hrano za svoja otroka

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Zoran Lajić 23:14 03.maj 2017.

    Dela je dost in tudi redno delo se dobi. Pri nas skozi sprejemamo delavce M/Ž. Redna plača.

  • svetlobni 23:16 03.maj 2017.

    Stanovanje piše ne stanovanja. Ampak podjetje lahko zapade v dolgove 1, 2, 3 in ker upaš da bo bolje še vedno vstrajaš in se mučiš, pa velikokrat zaman. Vem iz lastnih izkušenj, le da jaz sem hitro dobil službo in ...prikaži več sem poplačal vse dolgove v parih letih. Prošnja za pomoč državnih inštitucij pa vedno zavržena, saj nisem bil tajkun, ali goljuf, oni so dobivali pomoč države.

  • svetlobni 23:08 03.maj 2017.

    Kako pa veš da kadi?

  • KOJAK 12:02 03.maj 2017.

    Važno da so Bavčar in ostale pičke na svobodi ali pa imajo vikend zapore, ker menda doma kmetujejo.

  • Avatar Leon
    Leon 12:46 03.maj 2017.

    Vsem državljanom ,ki jih je država ogoljufala in okradla naj naslovijo svoj poziv za POMOČ na bivše in sedanje politike ,ki so sodelovali v umazani raboti ,ki se imenuje NEKAZNOVANA KRAJA SREBRNINE REPUBLIKE SLOVENIJE .http://siol.net/posel-danes/novice/se-zadnji-clan-kramarjeve-uprave-zapustil-nlb-se-kramar-vraca-v-posel-398868

  • Avatar Leon
    Leon 12:47 03.maj 2017.

    Nič jamrat ,kar nazaj vzet .

  • jons 13:06 03.maj 2017.

    K nam pridejo mladi migranti, ki totalno ponorijo že če jim pade WiFi povezava, da bi poprijeli za delo pa je SciFi. Za take se najde mesečno 1900€, za naše pa 3x manj. Ali ni to rasna diskriminacija?

  • Pepe007 13:38 03.maj 2017.

    Marsikatera zgodba me gane, ampak ta ne. Mogoče je slabo opisana. Imaš podjetje in ne ugotoviš prej, da ne gre v franže, ko moraš prodati stanovanje (ali več stanovanj, ker piše "Sta prodala stanovanja"?). Bivaš za 450 € najemnine. Dobijo ...prikaži več se cenejše variante za tri osebe, mogoča pa res niso v centru.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 13:41 03.maj 2017.

    Tako je to, ce se gres podjetnistvo v Sloveniji, kjer tisti ki dela vedno najbolj na*ebe.

  • kapibara 15:35 03.maj 2017.

    Zakon tudi prepoveduje prehod meje brez dokumentov- torej ilegalne prehode !!

  • kapibara 15:36 03.maj 2017.

    Lepa je tista ljudska :Grad gori- grof beži

  • nergač 16:41 03.maj 2017.

    znano je, da je mali človek malemu človeku največji sovražnik. Beri Machiavellija, tam se boš prepoznal v množici.

  • ginko 17:00 03.maj 2017.

    Imaš prav kot začenjaš komentar, vendar si pozabil napisati da so to že 20 let leve komunistčne elite, ko sistemsko ropajo slovenske državljane.

  • ephor 17:38 03.maj 2017.

    Za tatvino hrane pr nas ni šel v zapor.

  • ode 18:33 03.maj 2017.

    Takšni solzavi članki so značilni za Slovenske novice. Zanesljivo ni kradel hrano za otroke ampak cigarete, pijačo in ostalo robo, ki se jo da prodati naprej. Dobro bi bilo tudi vedeti, ali gospa kadi. Tisti, ki fehta hrano za svoje ...prikaži več lačne otroke in hkrati kadi, ni upravičen do kakršnekoli pomoči.

  • francl12 19:37 03.maj 2017.

    želijo si v cenejše stanovanje ......hm...... če bi si to res želeli to nebi bil problem!Menim, da so to razvajenci življenja na veliki nogi....dokler je šlo je šlo......sedaj pa ne gre več in je treba živeti skromneje......to ni razlog ...prikaži več za kraje!!!! O cenejšem stanovanju, brez telefona, TV, interneta bi morali razmišljati že pred leti....ne pa krasti in se pufati! Prepričan sem, da je veliko ljudi, ki živijo precej bolj skromno in brez prosačenja preživijo!!!

  • Igorgeus 15:05 03.maj 2017.

    Ne smejo delat. Prosilcem za azil to prepoveduje zakon.

  • nostradamus 13:26 03.maj 2017.

    sram me je da zivim v drzavi kjer vladajo elite kjer je denar edino vodilo kjer politika in kriminal delata z roko v roki kjer se kriminalci norcujejo iz pravne drzave posteni ljudje pa zivijo iz rok v usta ali ...prikaži več pa se to ne imamo denar za begunce ekonomske migrante za razne neumnosti nimamo pa denarja za lacne slovence sram je lahko ve po vrsti od poslancev pri koritu do politikov ki mizijo nad dejanskim stanjem do pravosodja ki dovoljuje tajkunsko ropanje drzave skoda besed slovenije kot drzave ni vec je le se raj za mafijo in odskocna deska za begunce ki so in se bodo ziveli na racun izropanega naroda.

  • jons 15:29 03.maj 2017.

    Igorgeus, res po zakonodaji ne izpolnjujejo pogojev za formalno zaposlitev prvih 9 mesecev. Kaj pa kasneje? Še nisem slišal, da bi kdo od njih protestiral, da ne sme delati, za vse ostale pravice pa so zelo glasni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.