Šport /sport/zimski-sporti
70826 ogledov

Kraftu po tretji tekmi prekipelo: "Počasi mi gre tole že na živce"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Antivaxer 12:57 04.marec 2024.

    Dragi Kraft, tudi meni gredo na živce tvoje ocene pri sodnikih...zadnji čas, da se ocene za slog ukinejo!

    • munja 15:17 04.marec 2024.

      TAKOJ SEM ZA!!! Te ocene sodnikov so tako zelo pristranske, da že iz ekrana na televiziji smrdijo.

    • Idioti 15:56 04.marec 2024.

      Ocene bi morale ostati , vendar , danes lahko tehnologija vrti počasni posnetek isti moment , ko skakalec odskoči in s počasnim posnetkom končajo točno, ko se skakalec ustavi , tako da ne prihaja do nobenih zakasnitev v programu . ...prikaži več Tisti sodnik ki zaserje 1 točko izven povprečja , za njega te zime ni več prostora !

  • rd2dmk2 13:18 04.marec 2024.

    pa tile avstrijci se vedno samo bunijo- nekako tako kot nemci. ste pozabili kako so na novoletni turneji med covidom žele konkurente poljake skenslat. ko drugi najebejeo pa se Kraft nič ne oglaša ampak se hvali z zmagami. je ena ...prikaži veča rit, ki misli da morajo pred njim vsi past na kolena.

  • Idioti 15:52 04.marec 2024.

    Prevarant NULTE kategorije !! Vsako drugo zmago nekomu ukrade s pomočjo sodnikov !

  • munja 15:28 04.marec 2024.

    Tudi ti krofek nam greš že na živce, sebičnež!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.