Slovenija
3635 ogledov

Kranj bo kmalu štel več prebivalcev kot Celje

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jnovak 22:00 17.april 2016.

    kot da je pomembno koga volijo..itak ne znajo brat. Še par let pa bo kranj prehitel tudi maribor. Šipcev se je naselil več kot podgan v New Yorku...Zadnjič sem videl da imajo celo spored dogajanja v šiptarščini..

  • janez 18:02 17.april 2016.

    Yugo priseljenci - Volilci levice

  • Johan Spohan 20:06 17.april 2016.

    Milanček, pozabil si napisati "rudeči" priseljenci. Saj veš kakšna je prva in originalna barva tvojega vodje

  • Avatar olor
    olor 09:56 18.april 2016.

    Me prav zanima kakšna je statistika v Kranju, Kopru, Jesnicah, ... po narodnosti. Če že ne, bodo kmalu prevladovali musliči, šiptarji, srbi, ...V Kopru že redko slišiš slovensko besedo, večina jih je od dol.

  • Ludvik Miholic 15:50 19.april 2016.

    zakoj bi ges guco slovenski ce nejsan slovenec po srcu san prekmurec pa drzavlan san prekmurski pa neki norci so mi v roke potisnoli slovenske papere pa ges san cisti prekmurec pa bi bilo fajn da se mi Prekmurci odcepimo ...prikaži več od slovenskih vragov

  • AnzeSmolej 07:24 18.april 2016.

    definitivno je to res! Slovenci se bojimo razmnoževati, ker nas skrbi milijon stvari kako bomo skrbeli za 1 otroka in še za nas in za vse naše zahteve glede kariere,hobijev,potovanj itd.Yugiči pa se množijo kot podgane in ima ...prikaži več vsak vsaj 2 otroka. Doma jih ne vzgajajo po slovensko, ampak po "domače". Njihova kultura in nespoštovanje slovenščine se kaže pri vseh - tudi tistih, ki so tu 30let in več!

  • jakec1575 00:57 18.april 2016.

    618 tisoc ljudi zivi v prvih 16 mestih. In potem se cudite da jara gospoda. 618 tisoc od 2 mio. Še dobro, da sploh znamo speljati kak resen velik projekt.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.