Gorenjska
713 ogledov

Kranj: v nedeljo se je le 25 ljudi cepilo prvič, ponoči nihče

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 09:57 20.december 2021.

    a bi mogoče kdo preveril ali v sloveniji že vsi ne izpolnjujejo pogoja prebolel in polovica cepljen ? pa saj zadnja dva meseca je na tisoče ljudi pilo pozitivnih, torej so dobili pogoj P(prebolel) kdo se bo pa sedaj cepil ...prikaži več ? mački in levi pa povodni konji ?pokluakar pa sedaj daje svoji kripl(pogoltni) armiji še zadnje dodatke ,13 in 14 plačo pa božičnico in miklavžnico in mraznico.. kot so zapisali v enem članku, zobarji množično sodelujejo pri cepljenju, zobe pa popravlja kod ? dimnikarji ?

    • PaPajapopi 15:00 20.december 2021.

      To isto sem se jaz vpraševal že prejšnji mesec pa mi nihče ni znal odgovoriti. Mogoče pa se midva motiva in se število prebivalcev Slovenije povečalo za 2-3 milijone, na 4-5 milijonov. Potem bi bile prošnje za cepljenje skoraj upravičene. ...prikaži več Očitno mislijo, da ne znamo seštevati.

    • Ender3 17:35 20.december 2021.

      Z obema se strinjam, očitno se še vedno delajo norca predvsem, iz sebe. Potem pa si upajo še izustit, da so razočarani nad državljani. Kakšen primitivizem nam pošiljajo.!

  • Luksi 22:53 20.december 2021.

    Nedolgo nazaj je poklukar trdil, da ni precepljenosti, ker zdravstvo premalo dela. Zdaj cepijo 24 ur na dan, precepljenosti pa še kar ni, očitno poklukar tako kot fašist išče krivce pri drugih...

  • David_Cobb 14:05 20.december 2021.

    Google je vsak teden plačal spletno delo od doma od 6000 do 10000 evrov. Od Googla sem prejel prvi mesec 27416 evrov plače. V prostem času delam 3 ure na dan. pojdite na to stran za več podrobnosti............ >>>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.