Slovenija
33 ogledov

Kredit zavarovan s ponarejeno sliko za 8 milijonov

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • milek 16:24 06.december 2013.

    Vse banke so pokvarjene. Meni pa ne dajo hitrega kredita za popravilo zoba, čeprav imam vse obveznosti poravnane. Banda pokvarjena.

  • Marko Slovenia 00:12 07.december 2013.

    lej, tud če gredo sedet, je to vikend zapor (ponavadi cirka 3 mesece)

  • mirko 01:47 07.december 2013.

    Žurnalček malo več beri o osnovah ekonomije in ne klati neumnosti po forumih. Monetarnega vpliva naša oblast že lep čas nima, ker smo se podredili Frankfurtu. In hvala bogu da smo ga dali če ne bi bi se danes v ...prikaži več tej državi neumnosti vlad, ki jih počenjajo, še bolj plačevali vsi državljani kot jih sedaj. Tiskal bi se denar točno tako kot se je nekoč v Beogradu. Sedaj pa hoče ta vlada z davki pokrivat svoje napake, to pa pelje gospodarstvo ravno v propad. Naslednje leto se bo brezposelnost drastično povečala in ogromno mladih ljudi bo z trebuhom za kruhom zapustilo to gnilo POSTKOMUISTIČNO državo

  • Kofetkarica Katka 14:10 06.december 2013.

    Ja bi prosila, da se preiskovalci spravijo še v pregled hipotekarnih kreditov, ki jih je dajala Nlb banka . Pogodbe iz leta 2006 naj pregledajo potem pa naj se spustijo v konto kartice in jim bo vse jasno.

  • francek 14:46 06.december 2013.

    Komitenti NLB do kdaj še mislite imeti denar naložen v tako arogantni banki? Ko se z denarjem igrajo in ga zapravljajo se sklicujejo na davčno tajnost, ko jm ga pa zmanjka pa cvilijo in moramo njihove pufe pokriti davkoplačevalci.

  • Žurnalček 13:42 06.december 2013.

    Zloraba položaja. Za takšno kvalifikacijo kaznivega dejanja , pa res ni treba zapravljati časa in denarja. Kdo v tej državi pazi in je poklican da brani to državo. Vsem kvalifikacijo spodrivanje monetarnega sistema države in veleizdajo države.

  • erikkk 13:46 06.december 2013.

    kakšna bančna tajnost ...od mene zahtevajo da plačam škodo ... potem so mi dolžni povedat kdo so ti idioti zaradi katerega si moram rezat od ust jaz in moja družina...Imena in priimke prosim !!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.