Slovenija
14326 ogledov

Krek ima dovolj političnih bojev na plečih NIJZ

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 22:00 03.junij 2020.

    tale NIJZ je očitno en inštrument vlade kjer si želijo imeti strogo poslušnega in ubogljivega posameznika, ki bi vse delal po navodilih policijske fašistične vlade ... našli so tega penzionista, nerodnega, okornega in nesposobnega, ki sam ne ve kaj jim ...prikaži več sploh nalagajo ... ne vem, zakaj vlada ne ukine nijz in naj bodo vse direktive direktno od jajo-ta, direktno, ne vem zakaj se skrivajo za stroko, stroka je že marsikaj povedala, pa so zato stalno menjali nijz šefa ...

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 22:53 03.junij 2020.

      ok, kaj predlagaš? si napisal kakšno kritično misel o pirnatovi ali si omejen na pljuvanje vseh in vsakogar, ki ima vezo z današnjo vlado?

    • Avatar praufo
      praufo 14:15 04.junij 2020.

      "ok, kaj predlagaš", še enkrat si preberi kar sem napisal, pa ti bo vse jasno ... ne me tlačit v skupino tistih, ki samo pluvajo in žal se ne ukvarjam s komunajzerji in desničarji, ker me ta političen šport ne ...prikaži več zanima ... kritiziram stanje zato, ker je preprosto ena velika zmeda in te korona tekme še ni konec, slovenistan je pa v vodstvu ... in mi državljani žrtev te brezglave tekme, samo zato, ker se nekdo pripravla na predsedovanje EU ... a ti še kej napišem, mojster?

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 19:38 04.junij 2020.

      mi je bilo že vse jasno po prvem komentarju o fašistični vladi mojster. večje diktature, kot jo izvajate marginalci pod okriljem demokracije ni, enako so že ugotovili po celem svetu. preveč svobode vodi nujno do anarhije, to je v človeški ...prikaži več naravi. edino zdravilo je delo, pošteno delo.....seveda tudi pošteno plačilo, česar pri nas ni. v švisi navadni ljudje sploh ne vedo našteti tri ministre, ker jih politika ne zanima oz. se ve,da so v službi ljudstva. pri nas pa ste vsi vrhunski politologi

    • Avatar praufo
      praufo 20:36 04.junij 2020.

      a naj ti še enkrat povem, da me političen šport ne zanima, TV imam odjavlen, zvečer poglem kakšno novico, ampak sem sit, ker je eno in insto sranje ... je pa problem, da nekateri razmišljamo s svojo glavo in za ...prikaži več nekatere je to že diktatura ... svašta ... hvala ker si me deklariral za marginalca, predvsem pa upam, da boš v bodo še imel DELO ... zdej delo je pač delo, ampak lepo si napisal, da mora biti plačano ... no in če ni plačano, po tem ja lahko samo še voluntersko, ali pa izgine

    • Avatar praufo
      praufo 22:00 04.junij 2020.

      hvala za tvoj odgovor, zdej maš mir, oz. tvoj argument je "ne da se mi več", namesto da bi napisal dost te mam in jebi se ... ampak vsak ima pravico, da se odloči po svoje

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 06:32 05.junij 2020.

      zakaj pa, si korektno napisal in to je to.

  • SVOBODA 08:02 04.junij 2020.

    Lahko odgovarja kar hoce - možicek ni spospben, da je direktor pa pika ! Zakaj jr direktor sr pa tudi ve!

  • Avatar praufo
    praufo 22:01 03.junij 2020.

    jest pam da ima jajo in njegovo ekipa še dovolj mojstrov na zalogi, da bodo lahko spet zamenjal direktorja nijz, ki bo mnogo bolj dramatičen in sploh še bolj poslušen

  • sam50 07:05 04.junij 2020.

    Enostavno,množica spet ni razumela,kaj je stručko hotel povedati in si je razlago kot vsakič do sedaj,interpretirala po svoje-razen belih.......

  • Avatar ovca
    ovca 23:02 03.junij 2020.

    Krek ni prebral,kaj je NIJZ objavil? Ali je to sala leta? Direktor MORA vedeti,kaj objavlja njegova firma,ker v koncni fazi,predno gre v objavo, on pozegna. Bolj blesavega izgovora pa se nisem slisala...oz. prebrala.

    • Avatar praufo
      praufo 15:00 04.junij 2020.

      krek je pač ne "nameščenec" , ki nekaj lapa, vse pa delajo drugi ... v tej državi imamo obilico t.i. govorcev, ki pač nekaj blebetajo, ker folk je treba basat, folk je lačen informacij, pa čeprav se mu že meša ...prikaži več , ampak vseeno ... treba jih je filat

  • 31d2cb75bba7a057b2d837348db07ecb8f4a128c 08:52 04.junij 2020.

    jaz pa imam dovolj ranocelniškega covid 1984 fašizma

  • munja 07:43 05.junij 2020.

    Splošno navodilo, kot ga jaz razumem: čisto enostavno - maske imejte vedno seboj. Če je gneča, si jih nadenite, če je ni, pač ne. Če pridem npr. v trgovino (spar, tuš, lidl, mercator, hofer) od 12. do nekje 14. ure, ...prikaži več, je mogoče v njej pet nakupovalcev - zagotovo ni potrebna maska. In kaj je tu za razumet? Eni ste res samo zato na svetu, da komplicirate za nepotrebne stvari.

  • Avatar Dawiletka
    Dawiletka 01:08 04.junij 2020.

    Dobrodošli na najboljšem spletnem mestu za zmenke == Hosset.Com

  • mirror 22:33 03.junij 2020.

    Levakom je spet dolgčas, pa nagajajo. Hudo je če nisi pri koritu in bi se dalo marsikaj prekanalizirati v vaše žepe. Ker ste sami pokvarjeni, mislite, da so tudi drugi. Čisto prav vam je, kaj ste pa vrgli puško v koruzo.

    • kontrahan 00:17 04.junij 2020.

      mirror Saj bi ti razložil in narisal zakaj so vrgli puško v koruzo kot ti praviš, pa si prebutast, da bi razumel. Vprašaj pa Počivalška pa Pivčevo pa ti bosta mogoče razložila saj si njihov, pa še tebi se bosta zlagala.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.