Slovenija
110 ogledov

Kresalova: "Prišlo je do nesporazuma"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jaki 19:54 15.november 2011.

    sem nekje prebral : Love Dog Sex...

  • Votko 09:51 16.november 2011.

    LDS JE KOT LJUBLANSKA BANKA ,NIKOLI JIM NI DOVOLJ!

  • recesija 19:00 15.november 2011.

    Napaka in nesporazum sta zamenjala besedi laž in kraja identitete. LDSa in Zaresa nikoli več v parlament

  • privat 19:23 15.november 2011.

    jaz pa sem ginokolog...za naročanje pokličite zvečer

  • Dixon 09:01 16.november 2011.

    Boljše, da nikdar več ne prestopijo praga DZ, dovolj so pokradli in sedaj sledi zaslužena kazen volilcev. Pravljica je trajala 20 let in prišel je konec, kot v vsaki pravljici. Hvala Bogu, da se vas znebimo !!!

  • izRODEk 17:04 15.november 2011.

    Še eno skripucalo od članka, ki so ga pripravili bivši brezplačniški SDS wannabe novinarji.Že cel dan je pojasnjeno, da nihče ni pravzaprav naredil nič, s čimer bi goljufal ali kogarkoli oškodoval.Gre zgolj za zlonamerno zavajanje zarukanih ...prikaži več ovac, ki jih je po nekaterih merjenjih prebivalstva 29%? Celo do tu nekje segajo številke mediane, se mi zdi...Skratka, članek novinarskih pezdetov, ki ga namesto preverb kronajo z izrazi "naj bi".Sleherni Vegradov delavec, ki je preveril, če mu Hilda plačuje pokojninsko zavarovanje, je bolj novinar kot tile SDS postreščki tukaj in tam na MMC RTV...Enkrat se vas bo tako ali drugače zaradi vaših barabij preganjalo. Takrat boste pa javskali in prosili milosti aneda?Bedniki eni....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.