Slovenija
11981 ogledov

Kričanje, skakanje, zmerjanje z živalmi, temu je treba narediti konec

Komentarjev 38
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • munja 15:50 05.junij 2020.

    Tistim, ki se ne znajo obnašat, ne bo pomagalo tisoč kodeksov. Je pa zagotovo obnašanje nekaterih samopromocija in s tem zagotovoljeno pojavljanje v medijih.

  • mph 20:18 05.junij 2020.

    Jaz bi rad v prvi vrsti videl POŠTENE poslance. Teh pa je za vzorec. Ali je lopov v kravati ali potrganih oblačilih, me ne zanima. Lopov je lopov.

    • Avatar praufo
      praufo 13:31 06.junij 2020.

      imaš visokoleteče želje ... o poštenosti slovenčkov je škoda besed, to je slab narod, posamezniki so preveč grešni, najpogostejši greh je pa napuh, lakomnost in požrešnost ... so sicer mnogi, ki bi kaj spremenili, pa so tarča posmeha ... in ...prikaži več že ta delitev levi in desni, kot bi šlo za večno vojno je dokaz bede tega naroda ... ni rešitve, dokler narod ne spregleda in da ne hodijo v politiko ljudje, ki imajo prazne žepe ... žal oba živiva v taki bedni državi

  • Mesija 17:40 05.junij 2020.

    To pa kar podpiram.

  • Kirka 16:30 05.junij 2020.

    Meni je pa vseeno, če se v parlamentu zmerjajo, pretepajo, lahko tudi streljajo. Morajo pa biti spoštljivi do svojih državljanov, ki jih plačujemo in delati v naše dobro. Nočem, da me nek tip, ki mi po delavnosti in poštenju ne ...prikaži več seže do gležnjev, zmerja z zombijem ali kuhano žabo, pa amen. Naj doma zmerja svojo ženo, če mu pusti!

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 06:58 06.junij 2020.

      predlagajo pa ravno tisti, ki so najbolj žaljivi.. vse že videno.

    • Avatar praufo
      praufo 13:35 06.junij 2020.

      Kirka , a si zombi al kuhana žaba, odloč se ... ej brez zamere, mau heca , drugače pa spet nekdo z visokoletečimi željami, ki ne razume, da je ta narod pokvarjen z mnogimi grehi, to sem že nekomu napisal ...prikaži več ... napuh, lakomnost in požrešnost

    • Janez Mušič 07:22 07.junij 2020.

      Poslanci v DZ so državljani SLO. torej morajo biti spoštljivi sami med seboj. Kakšno sliko pa dobiš, če poslanec vsepoprek optozuje, da so kriminalci itd. Oni zo za vzgled vsem ostalim državljanom in ne drži, da naj delajo kar hočejo ...prikaži več kot praviš to je sramota za takšno obnašanje

    • Avatar praufo
      praufo 13:34 07.junij 2020.

      janez, veliko je takih, ki si nekaj želijo ali hočejo in vedno ponavljajo kaj bi moralo biti ... ja, pa žal ni ... kdo si je izmislil poslansko imuniteto, da se lahko govori kar koli? to kaj in kako lepo ...prikaži več dostojno bi moralo biti, so večne sanje tega naroda, ampak kot si napisal državljani RS, torej so krvavi pod kožo in so med nami ... in zakaj se sploh nedostojno obnašajo, če je taka slovenska kultura ...

    • Avatar praufo
      praufo 13:36 07.junij 2020.

      nekateri imajo lepe cunje, so lepo urejeni in več kot šik, sicer pa zlobni do hudiča ... in vse to je samo zrcalo tega naroda ... taki so kot ves folk , ker so pač del tega folka oz. izhajajo ...prikaži več iz njega, to je popolnoma jasno in mene to sploh ne moti, ker vem da je večina folka takega

  • Avatar Leon
    Leon 15:45 05.junij 2020.

    Etični kodeks mora biti ključ vsakega poslanca za vstop v parlament . Kdor ne podpiše ali krši se ga odstrani ......TRAJNO iz parlamenta ! Seveda mora obstajati inštitucija ,ki bo to odredila ...vendar nikakor ne preCednik države .

    • Avatar praufo
      praufo 13:41 06.junij 2020.

      lepo bi bilo , da bi se vsi "dostojno" obnašali, recimo angleži so izredno galantni in prefinjeni težaki do konca, lepo oblečeni, kulturni in še kaj, medtem ko je v parlamentu pestro ... odvzem mandata samo zaradi obnašanja bi šlo ...prikaži več malo navzkriž z demokratično zakonodajo , to so izvoljenci ... če se nebenga pijanega župana ne da odstavit, kako boš poslanca

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 14:17 06.junij 2020.

      leon, še ena inštitucija brez pooblastil, še en direktorat, še en npu, še en varuh...najbolje kar celo ministrstvo s 100 zaposlenimi bivšimi politiki...

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 16:49 05.junij 2020.

    Najhujši glede obnašanja so Nemec,Fajon,Han (SD).Kordiš,delno Tomić(Levica).Jani Mdrrr, včasih Pavšič,en mlajši z očali nima obnašanja, Jerca Kurće je dobra samo za na farmo...(LMŠ). Tako,da podpiram ta kodeks.Koliko bi se jih pa prijelo,je ?.

    • bodočipartizan 17:34 05.junij 2020.

      A si kaj preletel svoje komentarje? Nekdo, ki zmerja vsevprek, bo sedaj sodil druge glede obnašanja? Kot pomanjšani veliki vodja!

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 17:36 05.junij 2020.

      MARŠ!!!

    • bodočipartizan 17:47 05.junij 2020.

      Pinkec, najbolje da zamenjaš nik, pod tem si nam že dodobra izkazal svoj domet (moralni, intelektualni, argumentacije, komunikacije, razgledanosti...) - ponovno: nivo tvojega vzornika ata Twitoja

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 17:53 05.junij 2020.

      Sem sanjal,kako sem z ostrostrelno puško ustrelil v grm.Iz njega je padla zastava JUG in kolo,oboje na tla.Šajkačo je pa odbilo v zrak,ravno v trenutku,ko je metek priletel v grmovje(sem uporabljal svetleče naboje).

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 18:02 05.junij 2020.

      Ampak,najdu sem eno sliko PARTIZANA, tako da @bodočipartizan,naj bo! Zamenjal bom sliko s tvojim "bratrancem"(za določen čas).

    • Avatar praufo
      praufo 20:24 05.junij 2020.

      malo si oglej parlament v GB

    • sam50 07:55 06.junij 2020.

      Zate ,slepa sirota so pa vsi razen desnice žaljivi in nedostojni v izražanju-ampak največja prostaka sta še vedno tvoja idola Jajo pa Jelenko.....

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 08:33 06.junij 2020.

      To je resnica.Odkar niso v vladni koaliciji so čisto blesavi že in po vsej sili hočejo odstop vlade.A sami odstopajo... .Fajonova pa še slabše od Židana.Ženska ne samo,da nima pojma, še zelo čudno izgleda.

  • dusan11 08:13 06.junij 2020.

    Ti levaki so za v živalski vrt v lj

  • Avatar Tollifea
    Tollifea 00:57 06.junij 2020.

    Dobrodošli na najboljšem spletnem mestu za zmenke == www.Hosset.Com

  • fasader56 06:13 07.junij 2020.

    Pa saj me ni sram,da imamo takšno štalo v DZ,glede na to,kakšne poslance imamo. Dokler ne bo sprememba volilne zakonodaje,bomo v DZ gledali sodrgo,ki se je prišlepala noter.......

  • Janez Mušič 07:14 07.junij 2020.

    Kateri poslanci pa največkrat kršijo pravila DZ.

  • Avatar Mirko
    Mirko 23:59 05.junij 2020.

    Pinkopalinko Pa daj vsaj poglej kdo vse je poslanec v DZ , da ne pišeš bedarij od kdaj pa je Tanja Fajon poslanka Slovenskega državnega zbora ?

  • Avatar praufo
    praufo 15:34 05.junij 2020.

    to je logična posledica te dolgo trajajoče agonije s tem virusom in z vsemi možnimi ukrepi, lgočnimi ali ne, jasnimi ali ne, ki človeka močno omejujejo , posledice so pa seveda v poslabšanju psihičnega stanju večine ljudi ... zato so ...prikaži več taki izpadi in nemir povsem pričakovana posledica teh nemogočih razmer ... psiha je sedaj močno na preizkusu

    • Janez_53 15:51 05.junij 2020.

      Ne bo držalo! Poslanci nimajo NITI ENEGA RAZLOGA za takšno obnašanje! To lahko toleriramo pri ljudeh z obrobja družbe in pri tistih, ki so izgubili službe ali svojce v obdobju korona krize. Za predstavnike ljudstva, ki sedijo v udobnih, dobro ...prikaži več plačanih stolčkih, pa ni nobenega opravičila za pobalinsko obnašanje, laganje in žalitve drugače mislečih. Sam sem po duši levičar, vendar takšno obnašanje nekaterih mlečnozobcev iz Levice absolutno zavračam, ravno tako tudi obnašanje nekaterih SDS-ovcev.

    • munja 15:53 05.junij 2020.

      Nič ni kriv virus, nekateri so se s slabim psihičnim stanjem že rodili.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 18:54 05.junij 2020.

      Mi volivci smo za njih itak ovce, ne vem zakaj se oni ne bi smeli klicati po živalskih nazivih, saj se bolj poznajo...Itak je parlament ena velika štala ...ali pa Avgijev hlev za tiste, ki bi radi fini bili..

    • Avatar praufo
      praufo 20:17 05.junij 2020.

      janez_53, moj komentar ... načeloma se v glavnem strinjam s tabo, ampak ti ljudje so tudi ljudje, kot vsak izmed nas in dejstvo je, da je krizno stanje ... vemo vsi da je mnogo ukrepov in mnogo nejasnosti, verjamem, da ...prikaži več se nekateri trudijo, ampak vseeno gre za preizkus živcev ... pa saj niso roboti, vsak ima nek prag tolerance in potrpežljivosti ... se pa strinjam, da je nekaj konstntnih pobalinskih provokatorjev

    • Avatar praufo
      praufo 20:21 05.junij 2020.

      včeraj sem malo gledal tarčo na rtv, pa ne bi o čudaškem vodenju s stalnimi prekinitvami, ampak spet se je pokazalo, da gre za neko čudno vodenje zdravstva ... minister prelaga odgovornost na zdravstvo, ki smatra, da so "ta stari" ...prikaži več" za odpis in je treba šparat kapacitete, po drugi strani pa navijajo s številkam umrlih in zapirajo domove ... zame je to čudna politika in če bi bil v parlamentu, bi bil besen

    • Avatar Mirko
      Mirko 23:59 05.junij 2020.

      Pa ti sploh veš kdo je kje posnaec

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 07:46 06.junij 2020.

      @mirko, razmisli če bi mogoče presedlal na komentiranje o vinu, pelinkovcu...

    • Avatar praufo
      praufo 13:24 06.junij 2020.

      mi je sicer vseeno , da je tak nivo debate, ampak bilo bi pa bolj zanimivo, če bi se ukvarjal z vsebino, ne pa da se spuščamo na osebni nivo ... sam tukaj nikogar ne poznam in nimam potrebe , ...prikaži več, da bi ga, ampak lepo in pametno je, če se komentira TEMA, oz. članek ... žal je malo takih, ki bi sploh vedel zakaj tukaj gor tipkajo in to kar jim paše

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.