Slovenija
102 ogledov

Kriminalisti ovadili dve zdravnici

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Five 13:14 30.maj 2016.

    Po 21 dneh hospitalizacije na nevrološki v Ljubljani, je bilo moje zdravstveno stanje katastrofalno. Sobna zdravnica je bila takrat Žvanova. Domači so me dobesedno odnesli iz bolnice. Diagnoza? Gospa Žvanova bi me poslala v Polje. To so njene ...prikaži večne besede.Zdravje in moč se mi je počasi vračalo s pomočjo akupunkture, v protibolečinskiambulanti kliničnega centra. Hvala doktor Škerlec. Omogočili ste mi preživetje.Kaj se je dogajalo v nevrološki oskrbi, da je telo tako omagovalo, še danes ne vemo.

  • francek 14:14 30.maj 2016.

    BOGOVI V BELEM se imenujejo pri nas zdravniki, ker delajo kar hočejo in za svoja malomarna dejanja ne odgovarjajo nikomur, naredili smo vse kar smo lahko, je njihov izgovor za nestrokovno delo morda celo uboje iz malomarnosti oziroma neznanja, sramota ...prikaži veča za SLO zdravstvo, polovici bi bilo potrebno pobrati licence.

  • Five 16:00 30.maj 2016.

    Točno tako!

  • erikkk 12:26 30.maj 2016.

    Zame je to organizirano iztrebljanje starih ljudi ....in kaj takega lahko počnjejo tudi po drugih bolnicah .... sploh ko vidiš zelo omamljene pacijente/scojce ki ne zmorejo povedat kaj se jim dogaja.

  • francek 14:05 30.maj 2016.

    Milo rečeno.

  • leonardo 15:49 30.maj 2016.

    Pa se tema dvema hijenama kaj dozdeva kako je umirati s pomanjkanjem kisika?Naj jima zamašijo nos, naj vsaj malo doživita to grozo.

  • Izudin 17:03 30.maj 2016.

    Radan je imel vsaj toliko srca, da ni bolnike pustil umirati v bolečinah.

  • Jagijagi1 16:07 30.maj 2016.

    Milojka pa še vedno tišči glavo v pesek!Kako žalostno! Vsem želim obilo zdravja!

  • maresem 12:34 30.maj 2016.

    Preklete prasice gnile, da pocrkale obe v mukah.

  • loto 15:41 30.maj 2016.

    Še danes na Nevrološki kliniki nekaj ne štima. Ob tako visokih temperaturah, ki so bile ta vikend so bolniki na intenzivnem oddelku po možganski kapi ležali v sobah kjer je termometer kazal 30 stopinj. Svojci smo jih hladili z mokrimi ...prikaži več cunjami. Klima baje že dve leti ne dela. Ko gledaš svojca, ki ima steklene oči in nenehno spi se res vprašaš kaj so mu dali v žilo. Mogoče ko spijo ne občutijo take vročine?

  • dragec 20:18 30.maj 2016.

    kaj, v UKC je še veliko Radanov

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.